Menu

Ochlpenie

Hladké telo - celkom ľahko dosiahnuteľná skutočnosť

Jedinou metódou na trvalé odstránenie ochlpenia bola donedávna elektrokoagulácia epilačnou ihlou. Nevýhodou bola bolestivosť, zdĺhavosť, nutný veľký počet opakovaní. Dnes sa tento zákrok využíva hlavne na odstraňovanie šedivých a svetlých chĺpkov.

Skutočnou revolúciou v snahe o dosiahnutie hladkého tela sa stal epilačný laser. Pri prechode cez kožu je energia laserového lúča absorbovaná najmä pigmentom vlasového váčku, pričom vzniknuté teplo vedie k jeho zničeniu. Lúč pritom nenarúša okolité prostredie. Zničí iba chĺpok, nie pokožku.

Výhody nášho laseru:

  • Vysoká rýchlosť pulzov = rýchly zákrok
  • Patentovaný kontaktný chladič pokožky = oveľa nižšia bolestivosť
  • Počítačové riadenie rôznych druhov impulzov
  • Kvalitné chladenie = vyšší výkon = vyššia účinnosť epilácie

Možnosť zákrokov na všetkých druhoch pleti = zákroky sú možné aj na opálenej pokožke, teda počas celého leta.

!!!NOVINKA!!!

Náš diódový epilačný laser Milesman je najmodernejší, vysoko účinný prístroj španielskej výroby, určený na epiláciu nežiadúceho ochlpenia. Prístroj má vysoké chladenie, je takmer bezbolestný. Ošetrenie treba opakovať 5-6 krát raz za mesiac.

Laserom sa dá epilovať ktorákoľvek časť tela, výnimkou sú pigmentové znamienka a bezprostredné okolie očí. Tie sa pri zákroku chránia špeciálnymi okuliarmi. Veľmi dobre sa odstraňujú chĺpky na hornej pere, v podpazuší a v bikini oblasti, na stehnách a predkoleniach, vytrvalejšie bývajú na brade.

Epilácia nie je tabu ani pre mužov, často im vadí ochlpenie na lícnych kostiach, chrbte, hrudníku, krku, podpazušiach, ale aj zrastené obočie či chĺpky na ušniciach.

Moderné diódové lasery ponúkajú rýchle a dlhodobé riešenie problémov s chĺpkami. S trvalo hladkou pokožkou si môžete budúce leto už naozaj naplno vychutnať.

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem