Menu

Omnilux

Fototerapia (svetelná terapia) Omnilux je nová technológia zameraná v lekárskej kozmetike na liečbu širokého spektra kožných problémov. Omnilux dodáva do tkaniva dostatočnú dávku svetelnej energie určitej vlnovej dĺžky, ktorá aktivuje cieľové bunky. To vedie ku zvýšenej bunečnej aktivite, lepšiemu okysličeniu a detoxifikácii pokožky.

Pre koho je vhodný Omnilux?

Fototerapia je svetovo uznávaná ako dôležitá metóda liečby mnohých kožných ochorení. Pomáha pri liečbe akné, jazvičiek, psoriázy, vitiliga a zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn. Regeneruje tkanivá, hydratuje pokožku, podporuje tvorbu nového kolagénu a má omladzujúci efekt.

Omnilux je vhodný pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie, pre dámy aj pánov.


Ako prebieha fototerapia Omnilux?

Fototerapia Omnilux je založená na emisii úzkopásmového svetla vydávaného LED diódami. Svetlo pôsobí na celú ošetrovanú oblasť rovnakou intenzitou. Stimuluje kožné bunky, prirodzene povzbudzuje tvorbu kolagénu a vedie k celkovému zlepšeniu stavu pokožky. Počas ošetrenia sa intenzívne obnovujú a regenerujú tkanivá. Všetky kozmetické prípravky pod Omnilux lampou mnohonásobne zvyšujú svoju účinnosť. Pred ošetrením nanesieme na pokožku sérum - vitamín C.

Terapia Omnilux trvá 20 minút a najčastejšie sa robí v oblasti tváre, krku a dekoltu. Procedúra je bezbolestná, takže si počas nej veľmi príjemne oddýchnete. Je maximálne bezpečná a nemá žiadne vedľajšie účinky. Fototerapiu Omnilux je možné kombinovať s aplikáciou dermatokozmetických prípravkov aj s estetickými zákrokmi/ošetreniami ako sú chemický peeling, aplikácia botulotoxínu, výplň vrások kyselinou hyalurónovou či mikrodermabrázia.

Kedy sa prejaví efekt?

Efektom terapie Omnilux je celkové zlepšenie kvality pokožky, jej regenerácia a omladenie. Prvé výsledky by ste mali spozorovať už po 2 opakovaniach.

Po ošetrení nie je potrebná žiadna rekonvalescencia. Omnilux nemá žiadne nežiadúce účinky, takže sa nemusíte báť žiadneho opuchu, začervenania či modriniek. Nepoškodzuje tkanivá, ale naopak, pokožku krásne upokojí. Terapiu odporúčame absolvovať 2-krát za týždeň po dobu jedného mesiaca.


Výhody fototerapie Omnilux:

- je bezbolestná a nemá žiadne vedľajšie účinky,
- nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu,
- terapia je vhodná pre všetky typy pleti, pre ženy aj mužov bez vekových obmedzení,
- svetlo pôsobí rovnakou intenzitou na celú ošetrovanú oblasť,
- možnosť kombinovať s inými zákrokmi/ošetreniami (výplne kyselinou hyalurónovou, botulotoxín, chemický peeling, mikrodermabrázia atď.)

PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem