Menu

Vlasová mezoterapia
Cena za 1 ošetrenie: 60€ 


  

Zdravé, lesklé, pevné a husté. Presne po takých vlasoch túžite aj vy? Niet divu, vlasy sú predsa korunou krásy každej ženy. Niekedy však bežná starostlivosť nestačí a naše vlasy potrebujú niečo viac. Doprajte im vlasovú mezoterapiu špeciálnym biorevitalizačným komplexom a budú opäť zdravé a krásne.Pre koho je vhodná vlasová mezoterapia?

Ošetrenie odporúčame všetkým dámam, ktoré majú problémy so slabšou kvalitou vlasov prípadne ich vypadávaním po Covid-19, po pôrode, po celkovej anestézii alebo z iných dôvodov.

Mezoterapia dodá vlasom potrebnú výživu, vlasy budú pevnejšie, zdravšie a budú rýchlejšie rásť. Pri zákroku nie sú žiadne vekové obmedzenia a môžu ho absolvovať aj páni.


Ako prebieha vlasová mezoterapia?

Vlasovú mezoterapiu robia v našom zariadení skúsené dermatologičky s dlhoročnou praxou, u ktorých budete zaručene v dobrých rukách. Pracujú s najmodernejším biorevitalizačným komplexom na podporu rastu vlasov XL Hair. Ide o špeciálny roztok s obsahom veľmi účinných aminokyselín, vitamínov, minerálov, antioxidantov, rastových faktorov a nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej. Práve tieto zložky sú dôležité pre zdravie našich vlasov.

Materiál sa aplikuje mikroihličkami do kože vlasatej časti hlavy, pomocou špeciálneho prístroja. Ošetrenie trvá približne 15 až 20 minút. Pred samotným zákrokom je možné aplikovať na ošetrovanú oblasť anestetický sprej, vďaka čomu je ošetrenie pre klientku komfortnejšie.


Kedy sa prejaví výsledný efekt a ako dlho vydrží?

Bezprostredne po ošetrení môže byť pokožka hlavy podráždená a začervenalá. Po niekoľkých hodinách sa však upokojí. Nástup účinku pri vlasovej mezoterapii je u každej klientky individuálny. Závisí predovšetkým od typu problému resp. ochorenia vlasov. Okrem toho, že mezoterapia dodá vlasom a pokožke hlavy výživu vrátane hydratácie, celkovo zlepší vzhľad vlasov, obmedzí ich vypadávanie a stimuluje ich k rýchlejšiemu rastu.

Efekt trvá približne 1 až 4 mesiace. Pre zlepšenie celkového výsledku odporúčame ošetrenie opakovať aspoň 6-krát v týždňových intervaloch. V prípade potreby odporučí naša dermatologička ďalšie opakovania a takisto vám poradí, ako sa správne starať o svoje vlasy.

24 hodín po ošetrení neodporúčame návštevu sauny, solária, kúpanie v bazéne (ani mori) a pobyt na priamom slnku. Vlasová mezoterapia nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy, pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, vážnymi autoimunitnými ochoreniami či zápalmi kože v ošetrovanej oblasti.


Výhody vlasovej mezoterapie:

- pomáha riešiť problém slabej kvality a vypadávania vlasov,
- je účinnejšia ako používanie vlasových prípravkov (šampóny, kondicionéry, séra atď.) zvonka,
- po opakovaných aplikáciách má viditeľný dlhodobý efekt,
- vďaka použitiu anestetického spreja je ošetrenie pre klientku komfortnejšie,
- naše lekárky majú s vlasovou mezoterapiou bohaté skúsenosti.

PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem