Menu

Rádiofrekvencia prístrojom Exilis Elite / Termolifting 

Akcia 15% na 1 ošetrenie

Cena platí do 31.8. 2024
Preč s celulitídou a tukovými vankúšikmi! Vďaka jedinečnej kombinácii ultrazvuku a rádiofrekvencie budete mať sexi krivky rýchlo, jednoducho a bez bolesti. A to nie je všetko! Špeciálna hlavica na ošetrenie tváre vyhladí vrásky, spevní pokožku a zredukuje dvojitú bradu / podbradok. Zoznámte sa s unikátnu novinkou v našom štúdiu - ošetrenie rádiofrekvenciou prístrojom Exilis Elite / Termolifting.

Pre koho je vhodná rádiofrekvencia prístrojom Exilis Elite / Termolifting?

Ošetrenie odporúčame všetkým klientkám / klientom, ktorých trápia nadbytočné tukové vankúšiky či ochabnutie pokožky.

Telové ošetrenia na odstránenie celulitídy a tukových vankúšikov sa robia najčastejšie na bruchu, stehnách a zadku a sú vhodné od 18 rokov. Veľmi pekné výsledky dosahujeme aj pri zjemnení / odstránení tukových vankúšikov pri tzv. dvojitej brade.

Tvárové ošetrenia (lifting) na spevnenie a omladenie pokožky odporúčame od 30 rokov.

Ako prebieha ošetrenie rádiofrekvenciou prístrojom Exilis Elite / Termolifting?

Telové aj tvárové ošetrenia rádiofrekvenciou Exilis Elite / Termolifting sú bezbolestné a príjemne si pri nich oddýchnete. Dlžka procedúry je 30 až 60 minút, v závislosti od veľkosti ošetrovanej oblasti.

Počas telových ošetrení (brucho, stehná a zadok) dochádza k redukcii prebytočného tuku formou riadenej dávky ultrazvukových vĺn a tepelnej energie, ktorá sa dostáva priamo do tkaniva. Vrchnú vrstvu kože chladíme aplikátorom, čím teplo dostaneme do hlbšej vrstvy tuku. Tuk sa rozloží na menšie jednotky a tie postupne zaniknú spolu aj s celulitídou.

Pri ošetrení tváre používame inú hlavicu ako pri ošetrení tela. Rádiofrekvencia prístrojom Exilis Elite / Termolifting využíva technológiu monopolárnej rádiofrekvencie, ktorá vytvára v pokožke nový kolagén. Pri procedúre rovnomerne prehrievame vnútorné vrstvy pokožky, čo vedie k jej okamžitému spevneniu. Po pár ošetreniach sa v pokožke vytvorí nový kolagén, ktorý kožu ešte viac vypne.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Pri telových ošetreniach brucha, stehien a zadku sa efekt prejaví už po druhom ošetrení a trvá minimálne 6 mesiacov. Pre dosiahnutie lepšieho výsledku odporúčame 4 až 6 návštev v rozmedzí 1 až 2 týždňov. Rádiofrekvencia prístrojom Exilis Elite / Termolifting je vhodné kombinovať s ošetrením rázovou vlnou, čím sa účinok ešte viac zosilní.


Efekt pre odstránenie tukových vankúšikov z oblasti podbradku sa prejaví po 2 ošetreniach a vydrží, kým človek nepriberie. Zákrok je vhodné opakovať 4- 6 krát v rozmedzí 7-10 dní.


Pri ošetrení tváre sa dostaví okamžitý efekt už po 2. ošetrení, ktorý sa v ďalších 4 týždňoch ďalej rozvíja. Odporúčame 4-6 opakovaní v intervale 7-10 dní. Následne je dĺžka efektu približne 1-1,5 roka.

Rádiofrekvencia priístrojom Exilis Elite / Termolifting nie je vhodná pre klientov s kovovými implantátmi, kardiostimulátorom, vírusovými infekciami, zlou zrážanlivosťou krvi a tehotné ženy.Výhody ošetrenia rádiofrekvencie prístrojom Exilis Elite / Termolifting:

- ide o technologickú novinku v estetickej medicíne,
- účinná a maximálne bezpečná metóda formovania postavy, ktorá naozaj funguje,
- odstránenie celulitídy s dlhodobým efektom,
- možnosť kombinovať s inými ošetreniami (napr. rázová vlna),
- zjemnenie až odstránenie tzv. dvojitej brady bez skalpela,
- pri ošetrení tváre okamžitý efekt spevnenia, ktorý sa v nasledujúcich týždňoch ďalej rozvíja.

Pozrite si v cenníku naše CENY a budeme sa tešiť na návštevu v našom štúdiu. V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás: 


    telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371


PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem