Exilis Elite / Termolifting

Novinka!

EXILIS Elite- ošetrenie 3 v 1

Novinkou v našom štúdiu je prístroj Exilis Elite alebo inak povedané Termolifting, pomocou ktorého vieme odstrániť nepeknú celulitídu, tukové vankúšiky, vyhladiť vrásky obnovením tvorby kolagénu vďaka rádiofrekvecii a zredukovať podbradok. Ide o neinvazívnu formu, kombináciu rádiofrekvencie a ultrazvuku. Potešíme vás, lebo riešenie vášho problému je s pomocou tohto prístroja rýchle a efektívne.


EXILIS sa postará o:

  • neinvazívne odstránenie celulitídy
  • spevnenie a zlepšenie stavu pokožky pomocou obnovenia tvorby kolagénu 
  • redukcia tukových vankúšikov
  • zjemnenie až odstránenie podbradku

Ide o technologickú novinku v oblasti estetickej medicíny. Počas ošetrenia tela prichádza k redukcii prebytočného tuku formou riadenej dávky ultrazvukových vĺn a tepelnej energie, ktorá sa dostáva priamo do vášho tkaniva. Ošetrenie pôsobí v hlbšej vrstve tuku. Vrchnú vrstvu kože chladíme aplikátorom, čím teplo dostaneme do hlbšej vrstvy tuku. Tuk sa rozkladá na menšie jednotky, ktoré postupne zanikajú. Počas ošetrenia sledujeme vašu teplotu kože na aplikátore.


Pri ošetrení tváre používame inú hlavicu ako pri ošetrení tela. 

Procedúra využíva technológiu monopolárnej rádiofrekvencie, ktorá vytvára v pokožke nový kolagén.

Pomocou špeciálnej hlavice dochádza k rovnomernému zahrievaniu vnútornej vrstvy pokožky, čo vedie k jej okamžitému napínaniu. Do pokožky sa dostáva kontrolované množstvo rádiofrekvenčnej energie a zahrieva veľké množstvá kolagénu v hlbších vrstvách kože a jej podkožných vlákien. Vonkajšia vrstva kože je ochladzovaná pomocou kryochladenia.

Po pár ošetreniach sa v pokožke vytvorí nový kolagén, ktorý kožu ešte viac vypne.  


  • počet ošetrení: 4 - 6 návštev v rozmedzí 1-2 týždňov
  • dlžka ošetrenia: 30 - 60 minút
  • cena: záleží od lokality
  • pre zvýšenie účinku pri ošetrení tela, odporúčame dokúpiť ošetrenie rázovou vlnou, čím sa účinok ešte zosilní

Kontraindikácie pre ošetrenie: kovové implantáty, kardiostimulátor, tehotenstvo, vírusové infekcie, zlá zrážanlivosť krvi 

Pozrite si v cenníku naše UVÁDZACIE CENY a budeme sa tešiť na návštevu v našom štúdiu. V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás: 


    telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371


PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem