Menu

Maderoterapia tváre

Cena:

1 ošetrenie          32€

Balík 5 ošetrení 150€

Omladená a zároveň zrelaxovaná vďaka tomuto obľúbenému kozmetickému ošetreniu. Maderoterapia tváre alebo terapia drevom pochádza z ďalekej Kolumbie a má primárne estetický účinok. Ide o spojenie masáže a okamžitého faceliftingu, výsledkom ktorého sa viditeľne spomaľuje starnutie pleti, zjemňujú vrásky a zvyšuje pružnosť pokožky.


Pre koho je vhodná maderoterapia tváre?

Toto antiagingové ošetrenie má svojich priaznivcov nielen medzi dámami ale aj pánmi, ktorých trápi dvojitá brada, opuchy v okolí očí, no tiež drobné či hlboké vrásky. V zrelom veku sa znižuje produkcia kolagénu a elastínu a preto pokožka ochabuje, vráskavie. Maderoterapia napomáha tieto problémy odstrániť, udržať pleť vypnutú a pevnú, no zároveň pružnú a poddajnú aj po 40ke.

Táto masáž je tiež vhodná pre ľudí s migrénou, ako aj pre tých, ktorí trávia veľa času prácou pred počítačom.


Ako maderoterapia tváre prebieha?

V prvom kroku vás dôkladne odlíčime a pripravíme pleť na procedúru. V prípade veľmi suchej pleti použijeme pri masáži pár kvapiek oleja.

Špeciálnymi drevenými valčekmi opakujeme na tvári sériu pohybov, ktorými stimulujeme produkciu elastínu a kolagénu, zlepšujeme krvný obeh, odstraňujeme nežiaduci tuk a tonizujeme pokožku tváre. Postupne prechádzame na krk a dekolt, ktoré sú pri ošetrení rovnako dôležité. Táto masážna technika je 100% prírodná a trvá zväčša 40 minút.  


Aký efekt môžete očakávať?

Pri maderoterapii tváre je viditeľný výsledok už po prvej procedúre, no aby boli výsledky dlhodobé, odporúčame ju absolvovať aspoň 5x v intervale 1-2x týždenne. Pre udržanie efektu opakujte ošetrenie aspoň raz za 4-6 týždňov.

Pre umocnenie efektu je vhodné zaradiť maderoterapiu do vášho nového životného štýlu. Túto aktivitu je najlepšie kombinovať so správnou životosprávou, dostatočným pitným režimom a spánkom. Taktiež dobre urobíte, ak si nájdete čas na pohybovú aktivitu, ideálne na čerstvom vzduchu.

Maderoterapia tváre sa neodporúča klientom s aktívnym zápalom či herpesom. Zákrok sa nesmie robiť ani pri hnisavých ochoreniach kože (aknózna pleť) či bolestivých zápaloch tvárových nervov. Ak ste podstúpili aplikáciu botulotoxínu, je potrebné počkať s procedúrou minimálne 2 mesiace. V prípade, že je vaša pokožka podráždená po nadmernom opaľovaní, vyhnite sa tomuto ošetreniu. 


Výhody maderoterapie tváre:

  • obľúbená omladzujúca procedúra, ktorá si nevyžaduje chirurgický zákrok,
  • 100% prírodný spôsob, ako konturovať tvár, odstrániť dvojitú bradu, znížiť hĺbku vrások a zjemniť pokožku,
  • antiagingové a antistresové ošetrenie tváre,
  • odstraňuje z pokožky odumreté bunky, odplavuje toxíny a zlepšuje dýchanie pleti. 


Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem