Menu

Oxygeneo-kyslíková terapia


Uvádzacia cena: 69€ ošetrenie tváre

Dajte zbohom mdlej a unavenej pokožke, rozšíreným pórom či pigmentovým škvrnám. Oxygeneo predstavuje spojenie 3 terapii v jednom ošetrení: exfoliáciu vrchných vrstiev kože, infúziu revitalizačných živín a okysličenie pokožky. Výsledky viditeľné už po prvom zákroku. Pleť je svieža, hydratovaná, farebne zjednotená a maximálne vyživená. Navyše si hravo poradí aj s jemnými vráskami a drobnými linkami.

Pre koho je vhodné ošetrenie Oxygeneo?

Toto ošetrenie odporúčame ženám aj mužom v akomkoľvek veku. Oxygeneo redukuje jemné vrásky, navracia pleti jednotný tón, zjemňuje pigmentáciu, pomáha s liečbou akné a chráni pleť pred fotostarnutím.

3 hlavice v kombinácii so špeciálnymi kapsulami pôsobia na pleť hĺbkovo a dokážu tak do ošetrovanej oblasti (tvár, krk, dekolt) vpraviť potrebné živiny a aktívne látky. Na výber máte z troch druhov kapsúl:

Illuminate - kapsule určené na zjednotenie tónu pleti.

Revive - kapsule určené na redukciu vrások a jemných liniek.

Balance – kapsule navrhnuté špeciálne pre pokožku so sklonom k akné.

Ak potrebujete zažiariť na spoločenskej udalosti, neváhajte si naplánovať toto ošetrenie kľudne aj deň pred akciou. Oxygeneo si nevyžaduje rekonvalescenciu, takže bezprostredne po ošetrení sa môžete vrátiť do bežného života. 


Ako prebieha kyslíková terapia Oxygeneo?

Počas vstupnej konzultácie vám naša kozmetička navrhne riešenie šité na mieru. Samotnému prístrojovému ošetreniu predchádza dôsledné čistenie pleti. Procedúra začína exfoliáciou – odstránením odumretých buniek z povrchu pokožky a jej prípravou na príjem živín. Tie sa do pleti dostávajú počas tzv. infúzii. – druhý krok. OxyGeneo pomocou aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej prospešné látky. Posledným a najdôležitejším krokom je okysličenie pleti. Prístroj vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus.

V závislosti od citlivosti pokožky môže byť ošetrovaná oblasť niekoľko hodín mierne začervenaná, postupne sa však upokojí. Celé ošetrenie trvá 60 minút. 


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Zmenu je možné badať už po prvej terapii. Pre dosiahnutie lepšieho výsledku odporúčame ošetrenie zopakovať aspoň 3-krát v 7-14 dňových intervaloch. Po tomto cykle je vhodné dopriať pleti pauzu na 2-3 mesiace. Zákrok sa môže robiť počas celého roka vrátane letných mesiacov.

Pravidelným opakovaním ošetrenia Oxygeneo sú pigmentové škvrny menej výrazné, tón pleti je zjednotený a tvár pôsobí sviežo. Drobné linky, rozšírené póry a jemné vrásky sú redukované.

7 dní po zákroku neodporúčame pobyt na priamom slnku, návštevu solária či wellness. Ne-vyhnutná je pozákroková starostlivosť podľa pokynov ošetrujúceho.

Prístrojové ošetrenie Oxygeneo nie je vhodné pre klientov trpiacich akútnou infekciou či zápalovým ochorením v ošetrovanej oblasti. Takisto by sa nemalo vykonávať ani v prípade herpesu, vírusových bradavíc a ekzémov. Zákrok sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám, pacientom s kardiostimulátorom, epilepsiou či srdcovými a nádorovými ochoreniami.


Výhody ošetrenia Oxygeneo:

  • rieši viacero problémov pokožky súčasne, na výber z troch druhov špeciálne aktívnych kapsúl,
  • ošetrenie je neinvazívne, bezbolestné a časovo nenáročné, môže sa vykonávať počas celého roka,
  • výsledky sú okamžite viditeľné.

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem