Menu

BioRePeelCl3 

Celoročný chemický peeling

Cena: 69€ vrátane algitánovej pleťovej masky


Čaká vás dôležitá spoločenská udalosť a vaša pleť si žiada okamžitý refresh? BioRePeelCl3 sa o všetko postará. Už po pár minútach bude vaša pleť hydratovaná, omladená a pripravená zažiariť. Tento prelomový chemický peeling, vďaka svojim účinným zložkám, dobil počas jedného roka až 50 krajín sveta a získal ocenenie IMCAS 2020 v Paríži.


Pre koho je vhodný BioRePeelCl3?

BioRePeelCl3 odporúčame každému, koho trápi aknózna pleť, zvýšená produkcia kožného mazu aj nelichotivé jazvičky. Účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia a rovnako si poradí s drobnými vráskami. Tento kolagénový booster je nabitý aktívnymi zložkami, ktoré pleť hĺbkovo hydratujú, revitalizujú a omladzujú.

Prípravok najčastejšie aplikujeme na tvár, krk či dekolt. Okrem toho si poradí s odstraňovaním zrohovatenej časti kože, zjemňuje strie a pooperačné jazvy na tele (ruky, lakte, glutes, kolená a chodidlá). Dá sa aplikovať počas celého roka, aj v letných mesiacoch. 


Ako prebieha aplikácia prípravku BioRePeelCl3?

V prvom kroku zbavíme pleť nečistôt a ošetríme ju kožným antiseptikom. Následne aplikujeme BioRePeelCl3 rovnomerne na požadovanú oblasť (tvár, krk, dekolt, telo) a masážnymi pohybmi rozotrieme po povrchu pokožky až do úplného vstrebania. Necháme pôsobiť pár minút a odstraňujeme z pokožky. Na záver ošetrenia sa na pleť nanesie Alginátová maska a krém s SPF faktorom. Celé ošetrenie trvá 45 minút.

Aj napriek vysokej koncentrácii kyselinových zložiek nedochádza po procedúre takmer k žiadnemu nelichotivému olupovaniu či páleniu pokožky. BioRePeelCl3 je inovatívny dvojfázový produkt s biostimulačným, revitalizačným a peelingovým účinkom.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Na začiatku odporúčame min. 4 ošetrenia. Medzi jednotlivými procedúrami je vhodné dodržať pauzu 7-14 dní, v závislosti od pokožky klienta. Po celom cykle nastáva 3-mesačná prestávka a následne sa môže znova pokračovať s rituálom ošetrenia.

48 hodín po aplikácii neodporúčame návštevu sauny, wellness či solária. Je potrebné aby ste sa počas celej kúry nevystavovali priamemu slnečnému žiareniu a používali ochranné krémy s vyšším UV faktorom. Výsledný efekt odporúčame podporiť zvnútra užívaním collagénového drinku a rovnako tak zvonka hydratačným krémom.

BioRePeelCl3 nie je vhodný pre klientov trpiacich akútnou infekciou či zápalovým ochorením v aplikovanej oblasti. Ošetrenie neodporúčame podstúpiť v prípade, ak sa u pacienta objavila predchádzajúca alergická reakcia na chemické peelingy. Takisto nie je vhodný ani v prípade herpesu, vírusových bradavíc a ekzémov. Zákrok sa nesmie robiť tehotným ženám, dojčiacim ženám a onkologickým pacientom.


Výhody peelingu BioRePeelCl3:

  • rýchle a bezbolestné ošetrenie bez vedľajších účinkov (olupovanie či pálenie pokožky),
  • rieši viacero problémov pokožky súčasne,
  • pre všetky vekové kategórie a typy pleti,
  • neinvazívne ošetrenie bez použitia injekcií,
  • na rozdiel od klasických chemických peelingov, BioRePeelCL3 možno aplikovať počas celého roka.


Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem