Menu

Zväčšenie pier

 

     SAYPHA (1ml) ZA 229€ vrátane anestetického krému

      AKCIA DO 31.3. 2024       Splňte si svoj sen o dokonalých perách na počkanie! Anjelsky nežné alebo čertovsky sexi? Aké pery si prajete vy? Naše lekárky vám v priebehu pár minút vymodelujú pery presne podľa vášho želania a vkusu. Vaše pery získajú objem, budú krásne symetrické a hydratované ako nikdy predtým.

Pre koho je vhodné zväčšenie pier?

Zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou je vhodné pre všetky dámy, ktoré túžia po dokonalých perách. V našej ambulancii estetickej medicíny robíme tieto druhy zákrokov:

- doplnenie objemu pier,
- modelácia tvaru pier,
- korekcia asymetrie hornej a dolnej pery,
- korekcia asymetrie pravej a ľavej strany pier,
- odstránenie drobných vrások na okrajoch pier,
- hydratácia pier.

Zákrok môžu podstúpiť klientky vo veku od 18 rokov. V prípade mladších klientiek je možné realizovať zväčšenie pier s písomným súhlasom rodiča a jeho doprovodom počas zákroku.


Ako prebieha zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou?

Kyselina hyalurónová sa aplikuje do pier injekčne. Aby boli pre vás vpichy čo najmenej bolestivé, pred samotným zákrokom nanesieme na pery anestetický krém. Necháme ho pôsobiť približne 30 minút. Cieľom je, aby boli pery čo najviac znecitlivené a zväčšenie pier bolo pre vás čo komfortné. Pracujeme s kyselinou hyalurónovou s obsahom lidokaínu, ktorý takisto znižujú bolestivosť. Na záver priložíme na pery chladiaci vankúšik, aby sme minimalizovali opuch a modrinky. Celý zákrok trvá približne 20 až 25 minút.

Okrem zväčšenia pier využívame kyselinu hyalurónovú aj pri odstraňovaní vrások (medzi obočím, medzi ústamia a nosom), modelácii tváre (lícne kosti, nosa, brada a hrana sánky) a vyplnení kruhov pod očami.

Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Pri zväčšení pier kyselinou hyalurónovou sa efekt prejaví ihneď po zákroku. V závislosti od druhu použitého materiálu je jeho trvácnosť približne 6 až 12 mesiacov. Po zákroku sa môže objaviť mierny opuch, modrinky či začervenanie pier a ich okolia. O pár dní však budú pery krásne zahojené. Približne 2 týždne po zákroku by ste mali ošetrovanú oblasť chrániť pred výraznejším mechanickým tlakom. Po dobu 7 dní neodporúčame návštevu sauny, wellness ani solária.

Zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou sa nemôže robiť u tehotných a dojčiacich žien, pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, herpesom v oblasti pier a vážnymi autoimunitnými ochoreniami.


Výhody zväčšenia pier kyselinou hyalurónovou:

- zväčšenie, modelácia, korekcia asymetrie a hydratácia pier,
- okamžitý efekt s dlhodobou trvácnosťou 6 až 12 mesiacov,
- pracujeme s rôznymi značkami kyseliny hyalurónovej,
- v prípade záujmu je možná dodatočná korekcia (dopich ďalšieho materiálu),
- naše lekárky majú so zväčšením pier bohaté skúsenosti.

PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem