Menu

Rádiofrekvencia


Balík 5x ošetrenie dekoltu  za 150€

Akcia platí do 31.3. 2024

Túžite po pevnej mladistvo vyzerajúcej pokožke, ale bojíte sa ihiel? V tom prípade vám odporúčame kozmetické ošetrenie rádiofrekvenciou! S okamžitým efektom spevní vašu pleť a zjemní vrásky v oblasti tváre, krku či dekoltu.

Pre koho je vhodné ošetrenie rádiofrekvenciou?

Rádiofrekvenciu môžu podstúpiť klientky a klienti bez vekových obmedzení. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti: suchá, zmiešaná aj mastná.

Rádiofrekvencia má využitie na:
- omladenie pleti (tvár, krk a dekolt),
- vyhladzovanie/zjemnenie vrások,
- spevnenie kontúr tváre.


Ako prebieha ošetrenie rádiofrekvenciou?

Liečba rádiofrekvenciou využíva elektromagnetické žiarenie frekvencie 10 MHz, ktoré preniká hlboko do tkaniva a prehrieva ho. Prehriatie spôsobuje kontrakciu kolagénových vlákien. Dochádza k tzv. neokolagenáze, tj. tvorbe nových kolagénových vlákien. Parametre prístroja sú nastavené tak, že k prehriatiu dochádza v hĺbke kože, nie na jej povrchu. Špeciálna sonda na ošetrenie tváre, krku či dekoltu má polovodičové chladenie, čo zamedzuje popáleniu pokožky. Kombinácia s infračerveným svetlom výrazne zlepšuje účinok procedúry.

Ošetrenie jednej oblasti trvá približne 15 minút. Celá procedúra je bezbolestná a veľmi príjemne si počas nej oddýchnete.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Po ošetrení rádiofrekvenciou je efekt viditeľný okamžite. Pleť môže byť niekoľko hodín mierne začervenalá, postupne sa však upokojí. Procedúru odporúčame opakovať pravidelne každých 5-6 týždňov. Ošetrenie sa môže robiť počas celého roka, teda aj v letných mesiacoch.

Rádiofrekvencia sa nedoporúča tehotným a dojčiacim ženám, pacientom s kardiostimulátorom, srdcovými a nádorovými ochoreniami.


Výhody ošetrenia rádiofrekvenciou:

- prehriatím kolagénových vlákien dochádza k novotvorbe kolagénu,
- okamžite viditeľný efekt,
- odstránenie/zjemnenie vrások, celkové omladenie pokožky a spevnenie kontúr tváre,
- ošetrenie je bezbolestné a maximálne bezpečné,
- prístroj disponuje polovodičovým chladením, vďaka čomu nedochádza k popáleniu pokožky.


CENA: 35 €


Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem