Menu

Niťový liftingCena: 1 liftingová alebo screw niť 40€

           1 hladká niť 10€

Pleť si žiada starostlivosť v každom veku. Obzvlášť po 40-tke, keď začína strácať kolagén, pružnosť a elasticitu. Povädnuté kontúry tváre nepristanú žiadnej z nás, preto vám ich pomôžeme prinavrátiť niťovým liftingom. Toto ošetrenie je minimálne invazívne s okamžite viditeľným výsledkom, ktorý pretrváva ktorý pretrváva 2-3 roky. Na 1 ošetrenie je potrebných minimálne 6 liftingových alebo screw nití, počet a druh nití zváži lekár.


Pre koho je vhodný niťový lifting?

Niťový lifting môže podstúpiť ktokoľvek, koho trápi ochabnutá pokožka v oblasti tváre. Najvyhľadávanejšie je toto ošetrenie u žien 40+, ktoré túžia po omladení tváre bez chirurgického zákroku. Najčastejšie sú ošetrované oblasti líca, brada, dolná sánka – tzv. syslie vačky, okolie očí, krku a nosovo- ústne vrásky.


Ako prebieha niťový lifting?

Počas vstupnej konzultácie lekár odporučí typ a množstvo použitých nití. Pred samotným zákrokom nanesieme na ošetrovanú oblasť anestetický krém, ktorý necháme pôsobiť približne 20 až 30 minút. V prípade potreby je možné pokožku znecitlivieť anestetikom aj injekčne. 

Následne pomocou tenkých kanýl sa do podkožia zavádzajú špeciálne nite. Dĺžka niťového liftingu závisí od počtu aplikovaných nití a trvá do 30 minút. Tieto nite sú úplne vstrebateľné a nevyvolávajú žiadne alergické reakcie.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Po aplikácii môže vzniknúť mierny opuch v oblastiach vpichu, modrinky či nariasenie kože, ktoré postupne do 2 týždňov vymizne. Efekt niťového liftingu je viditeľný ihneď. V prípade použitia hladkých nití je ošetrenie šetrnejšie a efekt sa prejaví najskôr po mesiaci a vydrží minimálne 2 roky. V priebehu nasledujúcich mesiacov sa stimuluje tvorba nových kolagénových vlákien, spevnia sa a pozdvihnú sa rôzne kontúry tváre. Trvanie účinku je individuálne a môže pretrvávať 1-3 roky.

Najmenej 24 hodín po niťovom liftingu nepoužívajte make-up. Klient by mal minimálne na týždeň obmedziť fyzickú aktivitu a cvičenie, návštevu sauny či solária ako aj opaľovanie. Počas tejto doby vynechajte nadmernú mimiku tváre, žuvanie žuvačky a tuhej stravy. Aspoň mesiac po zákroku si neplánujte návštevu zubára a dva mesiace masáž tváre. Tieto obmedzenia sa netýkajú ošetrenia hladkými niťami.

Niťový lifting nie je vhodný pre pacientov s poruchami zrážanlivosti krvi, cukrovkou, ochoreniami štítnej žľazy, pečene, obličiek. Rovnako sa neodporúča klientom s akútnou infekciou, aktívnym zápalom či herpesom. Zákrok sa nesmie robiť ani tehotným ženám, dojčiacim ženám a onkologickým pacientom.


Výhody niťového liftingu:

  • ide o nechirurgický facelifting s okamžite viditeľnými výsledkami,
  • aktivuje tvorbu nových kolagénových vlákien čím sa vypnú kontúry tváre, zlepší sa elasticita a zredukujú sa viditeľné vrásky,
  • použitý materiál je biologicky rozložiteľný (do 6 mesiacov) a nite sú po aplikácii neviditeľné,
  • dlhodobý účinok až do 2 rokov, ktorý je navyše možné podporiť správnou životosprávou či výživovými doplnkami s vysokým obsahom kolagénu,
  • pre ešte lepší efekt je možné lifting kombinovať s ďalšími estetickými zákrokmi ako napr. botulotoxínom či kyselinou hyalurónovou.

PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem