Menu

Plaxpot / Plazmový generátor 

1 ošetrenie horných alebo dolných viečok,

prípadne fajčiarskej vrásky

Cena za ošetrenie: 150€

Predstavujeme vám novinku v našej ponuke - ošetrenie prístrojom Plaxpot! Žiadny skalpel, žiadne modriny, žiadne zdĺhavé či bolestivé hojenie, len krásne mladistvé očné viečka už pár dní po zákroku.


Pre koho je vhodné ošetrenie prístrojom Plaxpot?

Máte ochabnuté horné alebo dolné viečka a bojíte sa chirurgického zákroku? Spoľahnite sa na Plaxpot a zaručene budete spokojná/ný! Zákrok odporúčame všetkým, ktorí majú problém s mierne ovisnutými očnými viečkami a radi by sa ich zbavili rýchlo a bez bolesti. Zákrok nie je vhodný pre niekoho, kto už má výrazne prevísajúce očné viečka, tu pomôže iba chirurgický zákrok.

Okrem korekcie viečok využívame prístroj Plaxpot aj pri ďalších estetických zákrokoch, pri ktorých dosahujeme veľmi pekné výsledky:
- redukcia vrások okolo očí,
- redukcia fajčiarskych vrások v okolí pier,
- zjemnenie jaziev po akné,
- vypnutie vráskových rýh,
- celkové omladenie tváre.


Ako prebieha ošetrenie prístrojom Plaxpot?

Plazmový generátor / Plaxpot je medicínsky prístroj, ktorý má uplatnenie v tzv. neinvazívnej chirurgii. Pracuje na báze ionizovaného plynu (plazmy), ktorý sa vytvára napríklad pri blesku. Ide o veľmi účinnú a zároveň šetrnú metódu spevnenia pokožky a odstránenia vrások.

Pred samotným zákrokom vám na pleť nanesieme anestetický krém, ktorý znecitliví ošetrovanú oblasť a zákrok bude pre vás takmer bezbolestný. Zacítite iba jemné „uštipnutia“. Dĺžka ošetrenia je rôzna, v závislosti od oblasti: korekcia viečok (20 až 30 minút), redukcia vrások pri očiach (15 až 20 minút) a redukcia fajčiarskych vrások (15 až 20 minút).


Kedy sa prejaví efekt?

Po ošetrení prístrojom Plaxpot sa na pokožke vytvoria drobné chrastičky, ktoré do 7 až 10 dní zmiznú. Efekt spevnenia viečok / redukcie vrások sa prejaví približne o 7-14 dní. Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku odporúčame zákrok opakovať 2 až 3-krát v mesačných intervaloch. Potom je podľa našich skúseností dĺžka efektu približne 2 - 3 roky.


Výhody ošetrenia prístrojom Plaxpot:

- vynikajúce výsledky bez chirurgického zásahu,
- menej komplikácií po zákroku,
- rýchle a bezbolestné hojenie bez modrín,
- pri 1 návšteve je možné ošetriť viac lokalít (napr. oči aj okolie úst),
- pri ošetrení pracujeme s certifikovaným medicínskym prístrojom.


Ďalšie ošetrenia prístrojom Plaxpot:

Okrem korekcie viečok, odstránenia vrások a zjemnenia jaziev po akné využívame prístroj Plaxpot aj pri kozmetickom ošetrení plazmalifting, ktoré je vhodné na spevnenie pleti v uvedených oblastiach:
- očné okolie (20 minút),
- okolie úst (20 minút),
- celá tvár (45 minút),
- krk (30 minút),
- dekolt (40 minút).    V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás: 


    telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371


PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Časté otázky

Žiadne správy na zobrazenie. Všetky otázky

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem