Menu

Chemický peelingTrápia vás pigmentové škvrny, mastná pleť, rozšírené póry či akné? Chemický peeling je veľmi spoľahlivá skrášľovacia metóda na odstránenie uvedených chybičiek krásy. Ošetrenie je rýchle, finančne nenáročné a jeho efekt zbadáte už po jednej procedúre. Naše lekárky vám rady nastavia individuálny liečebný plán, presne podľa typu a stavu vašej pleti.


Pre koho je vhodný chemický peeling?

Ošetrenie chemickým peelingom odporúčame všetkým dámam a pánom, ktorí túžia po rýchlom zlepšení vzhľadu svojej pleti. Ošetrenie je obzvlášť vhodné pre klientov/klientky s mastnejšou a aknóznou pleťou. Takisto však pomáha pri odstraňovaní, zmiernení a prevencii predčasného starnutia pokožky spôsobeného vplyvom slnečného žiarenia či solária.

Chemický peeling sa najčastejšie robí v v oblasti tváre, dekoltu, predlaktí, chrbta a na dorzách rúk.

Ošetrenie je vhodné pre všetkých, ktorých trápia nižšie uvedené nedokonalosti pleti:
- pigmentové škvrny,
- problematická pleť s akné,
- mastná pleť s rozšírenými pórmi,
- drobné jazvičky,
- jemné vrásky na tvári, krku a dekolte,
- unavená pleť bez energie.


Ako prebieha chemický peeling?

Chemický peeling trvá približne 10 až 15 minút a je bezbolestný. Ošetrovanú oblasť najprv vydezinfikujeme a v prípade potreby samozrejme odlíčime. Potom pomocou štetca nanášame chemický peeling. Počas jeho pôsobenia môžete cítiť jemné pálenie. Po pár minútach (v závislosti od druhu peelingu) peeling zneutralizujeme a na pokožku nanesieme upokojujúci krém.

V CosMed pracujeme s najkvalitnejšími chemickými peelingami, ktoré odstraňujú povrchové rohovité bunky kože. Tie sa nahrádzajú novými bunkami zo spodných vrstiev, vďaka čomu vyzerá pleť zdravšie a mladistvejšie.

Chemický peeling je možné kombinovať s inými ošetreniami ako sú napr. omladenie pleti lasermi, výplne vrások, botulotoxín atď.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Chemický peeling veľmi pekne zjednotí farebný tón pleti, odstráni/zmierni pigmentové škvrny, drobné jazvičky, rozšírené póry a lieči akné. Pokožka získa lepšiu pružnosť a pôsobí sviežejšie. Pre lepší výsledný efekt odporúčame chemický peeling opakovať 7 až 10-krát. Takúto kúru je vhodné podstúpiť 1 alebo 2-krát ročne, pričom trvácnosť efektu je štandardne 6 až 12 mesiacov.

Niekoľko hodín po chemickom peelingu môže byť pokožka mierne začervenalá a suchá. Preto je vhodné ošetrovať ju nasledujúcich pár dní hydratačným krémom. Ošetrovanú oblasť by ste mali počas celej kúry chrániť pred slnečným žiarením a používať ochranným krém s vyšším UV faktorom.

Chemický peeling sa neodporúča tehotným ani dojčiacim ženám. Takisto nie je vhodný ani v prípade herpesu, vírusových bradavíc a ekzémov.


Výhody chemického peelingu:

- rýchle a bezbolestné ošetrenie s okamžitým efektom,
- odstráni/zjemní pigmentácie a zjednotí farebný tón pleti,
- zjemňuje povrch kože, sťahuje póry a redukuje tvorbu kožného mazu,
- finančne nenáročná metóda skrášľovania,
- možnosť kombinovať ošetrenie s inými zákrokmi (napr. erbiový laser, botulotoxín, výplne, IPL atď.)


CENA: 30 Eur

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem