Menu

Chemický peeling

Balík 4 ošetrení, 4.ošetrenie za 50%

Cena platí do 31.3. 2024


Trápia vás pigmentové škvrny, mastná pleť, rozšírené póry či akné? Chemický peeling je veľmi spoľahlivá skrášľovacia metóda na odstránenie uvedených chybičiek krásy. Ošetrenie je rýchle, finančne nenáročné a jeho efekt zbadáte už po jednej procedúre. Naše lekárky vám rady nastavia individuálny liečebný plán, presne podľa typu a stavu vašej pleti.


Pre koho je vhodný chemický peeling?

Ošetrenie chemickým peelingom odporúčame všetkým dámam a pánom, ktorí túžia po rýchlom zlepšení vzhľadu svojej pleti. Ošetrenie je obzvlášť vhodné pre klientov/klientky s mastnejšou a aknóznou pleťou. Takisto však pomáha pri odstraňovaní, zmiernení a prevencii predčasného starnutia pokožky spôsobeného vplyvom slnečného žiarenia či solária.

Chemický peeling sa najčastejšie robí v v oblasti tváre, dekoltu, predlaktí, chrbta a na dorzách rúk.

Ošetrenie je vhodné pre všetkých, ktorých trápia nižšie uvedené nedokonalosti pleti:
- pigmentové škvrny,
- problematická pleť s akné,
- mastná pleť s rozšírenými pórmi,
- drobné jazvičky,
- jemné vrásky na tvári, krku a dekolte,
- unavená pleť bez energie.


Ako prebieha chemický peeling?

Chemický peeling trvá približne 10 až 15 minút a je bezbolestný. Ošetrovanú oblasť najprv vydezinfikujeme a v prípade potreby samozrejme odlíčime. Potom pomocou štetca nanášame chemický peeling. Počas jeho pôsobenia môžete cítiť jemné pálenie. Po pár minútach (v závislosti od druhu peelingu) peeling zneutralizujeme a na pokožku nanesieme upokojujúci krém.

V CosMed pracujeme s najkvalitnejšími chemickými peelingami, ktoré odstraňujú povrchové rohovité bunky kože. Tie sa nahrádzajú novými bunkami zo spodných vrstiev, vďaka čomu vyzerá pleť zdravšie a mladistvejšie.

Chemický peeling je možné kombinovať s inými ošetreniami ako sú napr. omladenie pleti lasermi, výplne vrások, botulotoxín atď.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Chemický peeling veľmi pekne zjednotí farebný tón pleti, odstráni/zmierni pigmentové škvrny, drobné jazvičky, rozšírené póry a lieči akné. Pokožka získa lepšiu pružnosť a pôsobí sviežejšie. Pre lepší výsledný efekt odporúčame chemický peeling opakovať 7 až 10-krát. Takúto kúru je vhodné podstúpiť 1 alebo 2-krát ročne, pričom trvácnosť efektu je štandardne 6 až 12 mesiacov.

Niekoľko hodín po chemickom peelingu môže byť pokožka mierne začervenalá a suchá. Preto je vhodné ošetrovať ju nasledujúcich pár dní hydratačným krémom. Ošetrovanú oblasť by ste mali počas celej kúry chrániť pred slnečným žiarením a používať ochranným krém s vyšším UV faktorom.

Chemický peeling sa neodporúča tehotným ani dojčiacim ženám. Takisto nie je vhodný ani v prípade herpesu, vírusových bradavíc a ekzémov.


Výhody chemického peelingu:

- rýchle a bezbolestné ošetrenie s okamžitým efektom,
- odstráni/zjemní pigmentácie a zjednotí farebný tón pleti,
- zjemňuje povrch kože, sťahuje póry a redukuje tvorbu kožného mazu,
- finančne nenáročná metóda skrášľovania,
- možnosť kombinovať ošetrenie s inými zákrokmi (napr. erbiový laser, botulotoxín, výplne, IPL atď.)


CENA: 30 Eur

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem