Menu

Telové ošetrenie Profhilo 

Uvádzacia cena za 3ml 350€

Akcia: 
Pri balíku 2x3ml cena 680€
- v cene je krém a 4 náplastePribúdajúcim vekom, ale aj faktormi ako je vyššia redukcia hmotnost, tehotenstvo či nedostatok pohybu stráca naša pokožka pevnosť, hydratáciu a je čoraz viac ochabnutejšia a mdlejšia. Najviac problémovými partiami sú jednoznačne brucho a vnútorná strana paží. Práve na korekciu týchto oblastí je zamerané inovatívne telové ošetrenie Profhilo, založené na špeciálnej aplikačnej technike vysoko koncentrovanej kyseliny hyalurónovej.


Pre koho je vhodné telové ošetrenie Profhilo?

Telové ošetrenie Profhilo odporúčame všetkým dámam a pánom, ktorí majú problém s ochabnutím pokožky v oblasti brucha, paží, kolien, lakťov, dekoltu alebo zadku.

V oblasti brucha ide najčastejšie o okolie pupku. Problém vzniká v dôsledku pribúdajúceho veku, ale aj väčšej strate hmotnosti či po tehotenstve.

Na ochabnutých pažiach sa najčastejšie podpisujú pribúdajúce roky, ale aj fakt, že posilňovaniu a formovaniu paží sa pri cvičení venuje len minimálna alebo dokonca žiadna pozornosť.


Ako prebieha telové ošetrenie Profhilo?

Ošetrenie nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu zo strany klienta. Stačí sa objednať na vstupnú konzultáciu, kde vám naša lekárka vysvetlí všetko potrebné a v prípade záujmu aj hneď realizuje zákrok.

Princípom je injekčná aplikácia vysoko koncentrovanej kyseliny hyalurónovej Profhilo Body tzv. BAP technikou. Materiál sa aplikuje veľmi tenkou ihlou do 10 konkrétnych bioestetických bodov na bruchu alebo vnútornej strane paží. Použitý materiál je 100% biokompatibilný s pokožkou a bez chemických prídavných látok. Celkovo sa aplikujú 3 ml kyseliny hyalurónovej, rovnomerne rozdelené do 10 miest vpichu.

Ošetrenie Profhilo robia v našom zariadení špeciálne vyškolené lekárky. Dĺžka zákroku závisí od veľkosti ošetrovanej oblasti, je to od 10 do 20 minút.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Efekt telového ošetrenia Profhilo je viditeľný 60 dní po prvej aplikácii a trvá 6 až 12 mesiacov.

Pokožka bude vititeľne pevnejšia a hydratovanejšia. Pre trvalý efekt je vhodné opakovať ošetrenie každých 3 až 6 mesiacov, závisí od stavu pokožky jednotlivca.

Ihneď po zákroku je vhodné nalepiť na ošetrovanú oblasť špeciálnu náplasť Profhilo Figure, ktorá má upokojujúci efekt a už 1 hodinu po zákroku zlepší hydratáciu pokožky až o 32,9%. Náplasť sa odporúča odstrániť a vymeniť po 2-3 hodinách.

Medzi opakovaním ošetrení je vhodné používať multiaktívny remodelačný a tonizujúci krém od Profhilo Figure. Rýchlo sa vstrebáva, má hodvábnu textúru a napomáha ku spevneniu a lepšej hydratácii pokožky.

Ošetrenie Profhilo sa nemôže robiť pri herpese, akútnych infekciách či zápaloch v ošetrovanej oblasti. Takisto nie je vhodné ani pre pacientov s poruchami zrážanlivosti krvi, tehotné a dojčiace ženy.


Výhody ošetrenia Profhilo:

- aplikovaný materiál je 100% biokompatibilný s pokožkou a bez použitia chemických prídavných látok,
- ošetrenie je neinvazívne (bez skalpela) a nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu ani anestéziu,
- vďaka jedinečnej technike BAP aplikácie sa znižuje bolestivosť a takisto riziko modrín a opuchov,
- efektívne spevnenie pokožky a zlepšenie jej hydratácie,
- doplnkové produkty ako komplexná pozákroková starostlivosť – vo forme špeciálnych náplastí a telového krému.

PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem