Menu

Mikrodermabrázia


Diamantová mikrodermabrázia je nechirurgická metóda zbrusovania povrchovej vrstvy pokožky pomocou diamantových hlavíc. Vďaka vákuovému podtlaku umožňuje procedúra veľmi precízne odstrániť odumreté bunky. Okrem toho, že pokožku krásne vyčistí, stimuluje aj jej regeneráciu a obnovu kolagénu. Procedúra je rýchla, bezbolestná a nijako nepoškodzuje povrch kože. Môžete ju podstupiť aj počas obednej prestávky a potom sa vrátiť do práce o trochu krajšia.


Pre koho je vhodná diamantová mikrodermabrázia?

Ošetrenie odporúčame všetkým klientom a klientám, ktorým záleží na vzhľade a zdraví pokožky tváre. Mikrodermabrázia je vhodná pre všetky vekové kategórie a typy pleti, vrátane pleti citlivej na chemické prípravky. Procedúra pomáha predovšetkým pri týchto chybičkách krásy:
- ochabnutá či slnkom poškodená pokožka,
- jemné vrásky,
- upchaté a rozšírené póry,
- pigmentové škvrny,
- jazvičky po akné.


Ako prebieha diamantová mikrodermabrázia?

Mikrodermabrázia sa robí vždy na čistú odlíčenú pleť. Ak máte nanesený make-up, naša kozmetička vám ho samozrejme odstráni. Diamantovú mikrodermabráziu môžete podstúpiť ako samostatnú procedúru alebo ako súčasť komplexných kozmetických ošetrení. Je bezbolestná a pocitovo ju môžeme prirovnať k jemnému štípaniu zo studeného vetra.

Mikrodermabrázia odstráni odumreté bunky, čím sa podporí obnova pokožky a tvorba nového kolagénu. Zlepší sa metabolizmus, prekrvenie, prekysličenie a tok lymfy v ošetrovanej oblasti. Samotná mikrodermabrázia trvá 10 až 15 minút. Po jej ukončení nanesieme sérum, masku a krém. Nakoľko je pleť krásne čistá, aplikované účinné látky sa do nej vstrebávajú lepšie.


Aký efekt môžete očakávať?

Efektom diamantovej mikrodermabrázie je okamžité zlepšenie stavu pokožky. Bude výrazne jemnejšia, čistejšia a sviežejšia. Pravidelné opakovanie procedúry vedie k postupnej redukcii jemných vrások, zosvetleniu pigmentových škvŕn, spevneniu pokožky a stiahnutiu rozšírených pórov. Nakoľko sa naša koža obnovuje približne v 30-denných intervaloch, odporúčame ošetrenie opakovať každé 3 až 4 týždne.

Diamantovú mikrodermabráziu neodporúčame pri aktívnom herpese, akné v zápalovom štádiu, ekzémoch ani u pacientov s aktívnou rosaceou či autoimunitnými ochoreniami.


Výhody diamantovej mikrodermabrázie:

- okamžité zlepšenie stavu pleti už po jednom ošetrení,
- dôkladné vyčistenie zanesených pórov a stiahnutie rozšírených pórov,
- aplikované účinné látky sa rýchlejšie absorbujú, čo umožní lepšiu výživu pokožky,
- pri pravidelnom opakovaní zosvetlenie pigmentových škvŕn a zmiernenie vrások,
- jemnejšia pleť na dotyk s vyrovnaným reliéfom.


CENA:


Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem