Menu

Parafínový  zábal rúk

Akcia na Máj: Parafínový zábal rúk + Omnilux + očná gelová maska

Teraz za 37 €

Túžite po hebkých a mlado vyzerajúcich rukách? Vyskúšajte procedúru parafínový zábal, ktorý vaše ruky zjemní, zhydratuje, prehreje, uvoľní stuhnuté svaly a uľaví od bolesti drobných kĺbov. Nechajte sa rozmaznávať od našich kozmetičiek, pretože aj vaše ruky si zaslúžia tú najlepšiu starostlivosť.


Pre koho je vhodný parafínový zábal rúk?

Procedúra je vhodná pre každého, kto má problém so suchou či popraskanou pokožkou rúk, lámavými nechtami, ale aj bolesťami drobných kĺbov prstov. Parafínový zábal odporúčame takisto aj pri problémoch so stuhnutým zápästím v dôsledku práce na počítači.


Ako prebieha parafínový zábal rúk?

Celá procedúra trvá približne 20 minút a je veľmi príjemná. Najprv vám ruky jemne premasírujeme peelingovým prípravkom. Potom ich ponoríte na pár sekúnd do teplého parafínového kúpeľa s teplotou 55 až 65 stupňov. Keď vytiahnete ruky z kúpeľa, parafín začne tuhnúť. Ruky zabalíme do špeciálnych sáčkov, na ktoré ešte natiahneme rukavičky. Zábal takto necháme pôsobiť približne 10 až 15 minút. V poslednom kroku zložíme rukavičky a odstránime stuhnutý parafín. V kozmetike sa využíva pre svoj bohatý obsah minerálnych látok (predovšetkým železo, horčík a kremík) a vitamínu E, ktorý pomáha bojovať proti starnutiu pokožky.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Výsledok parafínového zábalu rúk je viditeľný hneď po procedúre. Pokožka rúk je krásne hebká a hydratovaná, bez prasklín či suchých miest. Zábal má blahodárny účinok aj na boľavé kĺby a svaly, ktoré sa vplyvom tepla príjemne uvoľnia. Okrem toho pri pravidelnom opakovaní docielime dlhodobé omladenie pokožky rúk, spevnenie nechtov, zlepšenie krvného obehu a zmiernenie bolestí kĺbov pri ich zápale, tzv. artritíde.

Parafínový zábal rúk odporúčame podľa potreby opakovať viackrát ročne, obzvlášť v zimnom období, kedy sú naše ruky vystavené chladu a nepriaznivému počasiu. Ak trpíte kardiovaskulárnych ochorením, informujte prosím našu kozmetičku ešte pred procedúrou.


Výhody parafínového zábalu rúk:

- okamžitá hydratácia suchej pokožky rúk,
- omladenie a zjemnenie pokožky vrátane spevnenia nechtov,
- má nielen estetické, ale aj zdravotné účinky,
- uvoľnenie drobných kĺbov a stuhnutého zápästia,
- prehreje svaly a zlepší krvný obeh.

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem