Menu

Umelé riasy 

Túžite po dokonale hustých a dlhých riasach, ale zároveň nemáte čas ani chuť tráviť celé hodiny pred zrkadlom? Máme pre vás riešenie! Umelé riasy od našich kozmetičiek vám vydržia 3 až 4 týždne a budú maximálne prirodzené. Klasické či objemové? Ktoré si vyberiete vy? V CosMed vám radi odporučíme tie najvhodnejšie riasy práve pre vás. Pracujeme s ultra tenkými a ľahkými riasami značky Glamour Lashes, ktoré sú maximálne komfortné a nebudú vám nijako prekážať.


Pre koho sú vhodné umelé riasy?

Umelé riasy sú vhodné pre všetky dámy, ktoré by chceli mať krásne riasy bez námahy a náročnej starostlivosti. Vzhľadom k tomu, že pracujeme s riasami rôznych dĺžok a druhov, vieme splniť predstavy každej klientky. Bohaté riasy môžete mať doslova na počkanie.


Ako prebieha aplikácia umelých rias?

Predtým, ako vám naša kozmetička začne aplikovať umelé riasy, bude ju zaujímať vaša predstava, po akých riasach túžite. Podľa tvaru vášho oka a rysov tváre vám navrhne, aké riasy by sa pre vás najviac hodili. Následne sa spolu dohodnote na konkrétnej dĺžke, objeme a druhu aplikovaných rias.

Pracujeme s Volume riasami 2D až 5D, ktoré sú dnes najpopulárnejšie. Okrem toho robíme aj s 1D riasami, ktoré sa aplikujú 1:1. Čo sa týka materiálu, používame MINK syntetické mihalnice, ktoré sú ultra tenké, ale hlavne ultra ľahké. Vďaka ich matnému vzhľadu vyzerajú riasy veľmi prirodzene. Sme veľmi hrdí na to, že spolupracujeme s dodávateľom mihalníc Glamour Lashes, ktoré sú momentálne najlepšie na Slovensku.

Celá aplikácia umelých rias trvá okolo 60 až 90 minút, je bezbolestná a bude pre vás príjemným relaxačným zážitkom.


Aký efekt môžete očakávať?

Výsledkom aplikácie umelých rias sú dokonale husté a dlhé riasy presne podľa vášho želania. Dopĺňanie odporúčame pravidelne každé 3 až 4 týždne, záleží ako sa o riasy staráte. Základom je používať špeciálnu kefku, ktorou by sa mali riasi veľmi jemne vyčesávať. Riasy samozrejme môžete umývať a jemne vysušiť uterákom. Na umelé riasy sa neodporúča nanášať riasenku. Celú starostlivosť vám radi vysvetlíme počas aplikácie.


Výhody aplikácie umelých rias v našom salóne:

- pracujeme s ultra tenkými a ultra ľahkými riasami,
- riasy vyzerajú maximálne prirodzene, ako by boli vaše vlastné,
- každej klientke poradíme s výberom najvhodnejších rias vzhľadom na tvar oka a rysy tváre,
- aplikujeme riasy Glamour Lashes, ktoré sú momentálne najlepšie na trhu,
- finálny efekt je viditeľný ihneď po aplikácii mihalníc.


CENA: od 45 €


Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem