Menu

Injekčná lipolýza podbradku a tela- NOVINKA

Uvádzacia cena 170€ 

Aplikácia roztoku Sagoni Melt

Aplikácia roztoku Cellutrix na bruško, boky, kolená od 70€ 


Dvojitá brada je estetický problém, ktorý sa vyskytuje vo všetkých vekových kategóriách. Na rozdiel od tuku v oblasti bruška či nôh, ktorý sa dá redukovať cvičením, je formovanie podbradku cvičením takmer nemožné. Vhodnou metódou na jeho odstránenie je injekčná lipolýza, ktorá má veľmi pekne viditeľný efekt už pár dní po zákroku, samozrejme bez akýchkoľvek jaziev.


Pre koho je vhodná injekčná lipolýza podbradku a tela?

Zákrok je vhodný pre všetky dámy aj pánov, ktorí majú problém s nadbytočným tukom v oblasti podbradku vytvára sa im tzv. dvojitá brada, a tiež telesných partií. Príčinami jej vzniku môžu byť napríklad genetická predispozícia, hormonálne vplyvy, nadváha atď. Bez ohľadu na to, vplyvom akých faktorov vznikla dvojitá brada, je injekčná lipolýza vynikajúcou alternatívou na odstránenie nadbytočného tuku a modeláciu spodnej časti tváre.


Ako prebieha injekčná lipolýza podbradku a tela?

Zákrok sa robí ambulantne a trvá približne 15 minút, aj vrátane prípravy. Lekár vám do oblasti podbradku prípadne vybranej časti tela  injekčne aplikuje špeciálny roztok. Počítajte s viacerými jemnými vpichmi do problematickej lokality. Aplikovaný roztok obsahuje rôzne aktívne zložky (karnitín, kofeín, deoxycholát sodný, pantenol, extrakt z ginkgo biloba, kyselinu sorbovú atď.), ktorých kombinácia zabezpečí efektívny rozklad tukových buniek. Dochádza k stimulácii lymfatického systému a zlepšeniu cirkulácie krvi a kapilárneho systému.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Bezprostredne po ošetrení môže vzniknúť opuch a/alebo začervenanie, ktoré však postupne zmiznú. Efekt po injekčnej lipolýze je viditeľný už pár dní po zákroku. Výsledkom je redukcia lokálneho podkožného tuku a zvýraznenie prirodzených kontúr dolnej časti tváre. Ošetrenie je vhodné aj ako korekcia drobných nerovností po laserovej liposukcii podbradku. Efekt zákroku by mal byť trvalý. Pre čo najlepší výsledok odporúčame pri injekčnej lipolýze 2 až 4 opakovania v 3-týždňových intervaloch.

Injekčná lipolýza nie je vhodná pre pacientov s poruchami zrážanlivosti krvi, cukrovkou, ochoreniami štítnej žľazy, pečene či obličiek. Zákrok sa nesmie robiť ani tehotným ženám, dojčiacim ženám a onkologickým pacientom.


Výhody injekčnej lipolýzy podbradku a tela:

- účinná metóda na korekciu dvojitej brady u žien aj mužov v rôznom veku,
- zákrok je rýchly, trvá iba 15 minút vrátane prípravy,
- roztok sa aplikuje do podbradku injekčne, takže nevznikajú žiadne jazvy,
- dlhodobý efekt, ktorý je viditeľný už pár dní po zákroku,
- po zákroku nie je potrebné nosenie nekomfortnej bandáže (ako po laserovej liposukcii).


PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem