Menu

Farbenie a trvalá na riasy 

Zahoďte klieštiky na riasy a zabudnite na dlhé hodiny strávené farbením rias pred zrkadlom! Ide to aj jednoduchšie, bez námahy a s úžasným efektom až na niekoľko týždňov. Vďaka farbeniu a trvalej na riasy budú vaše oči budú pôsobiť opticky väčšie, riasy budú výraznejšie, krásne vytočené a vášmu zvodnému pohľadu zaručene neodolá žiadny ctiteľ.


Pre koho je vhodné farbenie a trvalá na riasy?

Farbenie rias a trvalá sú vhodné pre všetky dámy, ktoré by rady mali výraznejšie riasy, no nemajú dostatok času na to, aby sa o ne každodenne starali. Bez ohľadu na to, či sú vaše riasy dlhé, krátke, husté, riedke či rovné, farbenie rias a trvalá sú vždy dobrou voľbou.


Ako prebieha farbenie a trvalá na riasy?

Farbenie rias sa môže kombinovať spolu s trvalou pri jednej návšteve. Ako prvú robíme vždy trvalú, následne sa riasy nafarbia.

Celá procedúra trvalej na riasy trvá približne 60 minút. Na vytočenie rias používame pružné jednorázové natáčky, ktoré majú rôznu veľkosť a hrúbku. Presný druh vyberáme individuálne u každej klientky. Na riasy aplikujeme špeciálny roztok určený na trvalú. Po 15 až 20 minútach nanesieme na riasy neutralizátor, ktorý necháme pôsobiť niekoľko minút. Na záver aplikujeme výživu a natáčky odstránime pomocou špeciálneho rozpúšťadla. Celé ošetrenie je bezbolestné a dbáme na to, aby bolo pre vaše oči maximálne bezpečné.

Pre dokonalejší efekt odporúčame riasy po trvalej ešte nafarbiť. Farba sa na riasy nanáša štetcom a nechá sa pôsobiť niekoľko minút podľa potreby. Oči sú počas farbenia rias stále zatvorené. Aby sme zabránili kontaktu farby s pokožkou, používame špeciálne podložky. Na záver farbu z rias už len jemne zotrieme. Celé ošetrenie trvá približne 15 minút.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Efekt po farbení rias a trvalej je viditeľný okamžite a je dlhodobý. Vďaka trvalej budú vaše riasy pekne vytočené po dobu približne 2 mesiacov. Pokojne môžete nosiť kontaktné šošovky či okuliare ako ste zvyknutá. Bez obmedzení môžete navštíviť aj saunu či bazén, riasam to nijako neublíži. Dokonca ani daždivé počasie nebude mať žiadny vplyv na krásu vašich očí.

Kozmetické farbenie rias má efekt približne 4 týždne. Počas tejto doby si riasy nemusíte vôbec farbiť. Je to obzvlášť praktické počas leta pri kúpaní, kedy sa už nemusíte obávať rozmazaných očí z použitia maskary.


Výhody farbenia a trvalej na riasy:

- dokonalé riasy s dlhodobým efektom a bez námahy,
- vhodné pre všetky druhy rias vrátane krátkych či rovných,
- žiadne obmedzenia v bežnom živote (návšteva sauny a bazéna, nosenie kotaktných šošoviek ...),
- možnosť nechať si upraviť obočie spolu s riasami pri jednej návšteve.

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem