Menu

Botulotoxín

     

      AKCIA DO 31.8. 2024


      1 OBLASŤ ZA 109 €     

      2 OBLASTI ZA 188 €

      3 OBLASTI ZA 273 €


     Aplikácia Botulotoxínu proti poteniu 250€ /namiesto 300€/     

 

Vedeli ste, že prvé mimické vrásky začínajú vznikať už okolo 25. roku života? Okrem toho, že nás zostaršujú, môžu vyvolávať dojem únavy, hnevu či prísneho pohľadu v našej tvári. Aj keď sú vrásky spočiatku len jemné, postupom času sa prehlbujú a zväčšujú. Preto je dobré začať im venovať pozornosť čo najskôr. Stačí totiž zopár vpichov botulotoxínu a vaše vrásky budú o pár dní preč.


Pre koho je vhodné odstránenie vrások botulotoxínom?

Zákrok odporúčame všetkým dámam a pánom, ktorých trápia mimické vrásky na čele, v medziobočí, pri očiach a v okolí úst. Príčinou ich vzniku je nadmerné používanie mimiky resp. mimických svalov na tvári. Zákrok je vhodný pre všetky vekové kategórie. Jednak na odstránenie existujúcich vrások, ale takisto aj ako prevencia pred vznikom prvých vrások.


Ako prebieha odstránenie vrások botulotoxínom?

Injekčná aplikácia botulotoxínu je v súčasnosti najúčinnejšia metóda na odstránenie mimických vrások na tvári. Cieľom zákroku je relaxácia resp. uvoľnenie mimických svalov. Vaša tvár tak získa mladistvý vzhľad a bude pôsobiť sviežo a oddýchnuto.

Samotný zákrok je rýchly, trvá len pár sekúnd a nezostávajú po ňom žiadne poškodenia pleti, začervenanie ani opuch. Pokojne ho teda môžete absolvovať aj počas obedňajšej prestávky v práci.

Odstránenie mimických vrások botulotoxínom je maximálne bezpečné. Nakoľko sa botulotoxín podáva len v malom množstve, nijako neohrozuje zdravie pacienta/ky. Zabudnite preto na falošné výstrahy, že ide o nebezpečný jed. Botulotoxín je oficiálne registrovaný na ŠÚKL (Štátny ústav pre kontrolu liečiv) ako liečivo a už roky sa využíva napr. v očnom lekárstve pri liečbe detskej škuľavosti, v neurológii pri liečbe migrén, v stomatológii pri liečbe nočného škrípania zubami atď.


Kedy sa prejaví výsledný efekt a ako dlho vydrží?

Efekt odstránenia mimických vrások sa prejaví približne o 7-14 dní. Vrásky by mali úplne zmiznúť alebo sa zjemniť, záleží od množstva podaného botulotoxínu. Naše špecialistky na estetickú medicínu dbajú o to, aby bol výsledok zákroku maximálne prirodzený a samozrejme aby zodpovedal vašim predstavám.

Dĺžka efektu po 1. aplikácii je približne 3 až 5 mesiacov. Po každom ďalšom podaní botulotoxínu sa dĺžka efektu predlžuje.

Zákrok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pacientov užívajúcich amynoglykozidové antibiotiká a pri ochorení myastenia gravis.


Výhody odstránenia mimických vrások botulotoxínom:

- najúčinnejšia metóda na odstránenie mimických vrások,
- vhodné aj ako prevencia pred vznikom vrások,
- pre všetky vekové kategórie a typy pleti,
- aplikácia botulotoxínu je rýchla a maximálne bezpečná,
- po zákroku nezostávajú žiadne rany, opuch ani začervenanie.


Liečba potenia botulotoxínom

Okrem odstránenia mimických vrások sa botulotoxín v estetickej medicíne využíva aj pri odstránení / liečbe nadmerného potenia v oblasti podpazuší, dlaní a plosiek nôh.

Prípravok vpichujeme do podkožia postihnutej oblasti tenkou ihlou. Cieľom zákroku je zabránenie prevodu vzruchov z nervových vlákien na potné žľazy. Po aplikácii botulotoxínu dochádza k výraznému zníženiu potenia. Zákrok je mierne bolestivý, preto u citlivých klientov používame na znecitlivenie lokálne anestetikum vo forme krému. Efekt odstránenia / liečby potenia botulotoxínom sa prejaví po 3 až 10 dňoch a trvá približne 10 až 12 mesiacov.    V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás: 


    telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371


Cena procedúry

150 Eur

Cena zahŕňa:

  • Mezolift Plus - 1 sedenie
  • Tvár alebo krk alebo dekolt
Pozrieť cenník

Časté otázky

Žiadne správy na zobrazenie. Všetky otázky

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem