Menu

Lumi Eyes Akciová cena: 165€ pôvodne 230€


Počuli ste už o ošetrení Lumi Eyes? Ide o revolučnú novinku v SR vyvinutú špeciálne na omladenie očného okolia. Princípom je injekčná aplikácia polynukleotidu (PDRN), ktorý podporuje aktívnu syntézu kolagénu a zvyšuje produkciu vlastného elastínu. Zákrok je maximálne bezpečný a má dlhodobý anti-agingový účinok viditeľný ihneď po ošetrení.Pre koho je vhodné ošetrenie Lumi Eyes?

Zákrok je vhodný pre všetky klientky a klientov, ktorí majú záujem o osvieženie a omladenie očného okolia s okamžitým efektom a bez akýchkoľvek jazvičiek. Okrem odstránenia existujúcich chybičiek krásy (tmavé kruhy a vačky pod očami, vrásky v okolí očí, ochabnutá unavená pleť v očnom okolí ...) je Lumi Eyes aj skvelou prevenciou starnutia očného okolia.

Ako prebieha ošetrenie Lumi Eyes?

Aby bolo pre vás ošetrenie maximálne komfortné, nanesieme najpv na pokožku anestetický krém, ktorý necháme pôsobiť približne 20 až 30 minút. Materiál aplikujeme jemnými vpichmi veľmi tenkou ihlou pod obidve oči. Štandardne aplikujeme 0,5 ml pod jedno a 0,5 ml pod druhé oko. Materiál je rozpustný a úplne absorbovaný pokožkou, takže sa hneď po ošetrení môžete vrátiť k bežným aktivitám.

Lumi Eyes je inovatívny biorevitalizant určený na estetické zákroky v očnom okolí. Obsahuje účinnú látku polynukleotid (PDRN), ktorý ovplyvňuje regeneráciu/obnovu buniek a poškodených tkanív zvnútra. Cieľom je stimulácia aktívnej syntézy kolagénu, čo pomôže obnoviť reťazce DNA a zvýšiť produkciu vlastného elastínu. Aplikovaný materiál obsahuje aj glutatión, známy svojimi silnými antioxidačnými účinkami. Na rozdiel od výplní kyselinou hyalurónovou dodáva Lumi Eyes pokožke cenné živiny a antioxidanty.


Kedy sa prejaví výsledný efekt a ako dlho vydrží?

Efekt pri ošetrení Lumi Eyes uvidíte ihneď po zákroku. Očné okolie bude pôsobiť výrazne mladisvejším a sviežejším dojmom, kruhy/vačky pod očami sa zredukujú, jemné vrásky zmiznú a pokožka bude viac hydratovaná a elastická. Pre čo najlepší výsledok odporúčame ošetrenie podstúpiť 2-krát, s odstupom 4 týždňov. Trvácnosť efektu je približne 6 až 12 mesiacov.

Ošetrenie Lumi Eyes nie je vhodné pre pacientov s poruchami zrážanlivosti krvi, infekciou herpes simplex či zápalom v ošetrovanej oblasti. Procedúru neodporúčame onkologickým pacientom, diabetikom, tehotným ani dojčiacim ženám.


Výhody ošetrenia Lumi Eyes:

- vyvinuté špeciálne na omladenie očného okolia,
- účinná metóda na elimináciu kruhov/vačkov pod očami, redukciu vrások a hydratáciu pleti,
- má okamžitý efekt, ktorý vydrží približne 6 až 12 mesiacov,
- poskytuje kožným bunkám cenné živiny a antioxidanty,
- ošetrenie je rýchle a vďaka použitiu anestetického krému veľmi komfortné,
- nevyžaduje rekonvalescenciu a hneď po zákroku sa môžete vrátiť do bežného života.


Cena: 230€

PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem