Menu

Neinvazívna liposukcia - Kryolipolýza prístrojom Cooltech

AKCIA 15% platí do 31.8. 2024

Cena za 1 hlavicu pôvodne 120€ teraz za 102€
Cena za 2 hlavice pôvodne 220€ teraz za 187€
Nikdy nebolo ľahšie dosiahnuť vytúženú postavu! Ako jediní na Slovensku vám predstavujeme NOVINKU v oblasti zoštíhľovania a modelácie problematických partií – Neinvazívna liposukcia = Kryolipolýza prístrojom Cooltech. Cooltech predstavuje najúčinnejšiu metódu odstraňovania tukových buniek mrazom a je jednotkou na trhu v ČR a Poľsku.


Pre koho je neinvazívna liposukcia prístrojom Cooltech vhodná?

Ošetrenie mrazom je vhodné pre dámy aj pánov, ktorí sa aj napriek správnej životospráve či aktívnemu životnému štýlu nedokážu zbaviť nahromadeného podkožného tuku. Problematickými partiami sú predovšetkým brucho, pás, boky, vnútorná strana stehien či chrbát. Zákrok nie je riešením obezity, ide o techniku formovania postavy.


Ako prebieha neinvazívna liposukcia- kryolipolýza Cooltech?

Ošetrenie funguje na báze kryoterapie – vybraný aplikátor nasáva tukové tkanivá pomocou vákua a ochladzuje ich na -8 ˚C. Týmto procesom dochádza k apoptóze tukových buniek, ktoré sú postupne z tela vylučované lymfatickým systémom. Neinvazívna liposukcia prístrojom Cooltech trvá približne 70 minút a počas nej je možné ošetriť až dve oblasti súčasne pre viditeľnejší efekt.

V prvých minútach zákroku možno pociťovať nepríjemný tlak a chlad, no do pár minút tento pocit odznie a vy sa môžete tešiť na krásny výsledok už po jednej procedúre. Pre kompletnosť ošetrenia sa ochladená oblasť ešte rozmasíruje, čo opäť naštartuje metabolizmus tukových buniek. Výsledkom je trvalá redukcia podkožného tuku v ošetrovanej oblasti.

Neinvazívnu liposukciu - Kryolipolýzu Cooltech možno absolvovať kedykoľvek počas roka a nevyžaduje si anestéziu či rekonvalescenciu. Na rozdiel od klasickej liposukcie, je táto metóda bezbolestná, bezpečná a vysoko efektívna. 


Kedy sa prejaví výsledný efekt a ako dlho vydrží?

Prvotné známky zoštíhlenia badať už po pár týždňoch. Do dvoch mesiacov sa všetok zmrazený tuk vylúči z organizmu a môže predstavovať až 2 cm úbytok v obvode. Pre optimálny výsledok odporúčame ošetrenie jednej oblasti zopakovať 1 až 3-krát s odstupom času 6-8 týždňov.

Neinvazívna liposukcia prístrojom Cooltech si nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu. Pre ideálne účinky kryolipolýzy je dôležitý dobre fungujúci lymfatický systém. Po zákroku preto odporúčame dbať na pitný režim. Výsledný efekt navyše podporíte pohybom a špeciálnymi prístrojovými či ručnými lymfatickými masážami.

Neinvazívna liposukcia prístrojom Cooltech nie je vhodná pre pacientov s kardiostimulátorom, poruchou metabolizmu (napr. diabetes), alergiou na chlad či poruchou krvného obehu. Rovnako sa neodporúča klientom s akútnym zápalom, ekzémom alebo ranou v ošetrovanej oblasti. Zákrok sa nesmie robiť ani tehotným a dojčiacim ženám.

Výhody neinvazívnej liposukcie prístrojom Cooltech:

  • neinvazívna alternatíva liposukcie,                     
  • redukcia nežiadúceho podkožného tuku jeho riadeným ochladením,
  • metóda založená na prirodzených procesoch tela,
  • vysoká efektivita prístroja Cooltech – úbytok až 2 cm už po jednom ošetrení,
  • nevyžaduje sa rekonvalescencia a hneď po terapii sa môžete vrátiť do bežného života,
  • na rozdiel od klasickej liposukcie pacient nemusí nosiť kompresné prádlo.        V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás: 


        telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371


PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem