Menu

Peeling ovocnými (AHA) kyselinami

Vedeli ste, že peeling ovocnými kyselinami využívali pri skrášľovaní už starovekí Egypťania? Ide o veľmi účinnú metódu starostlivosti o pleť, ktorá má viacero výhod. Peeling je rýchly, bezpečný a prvé výsledky uvidíte už po 1 ošetrení. Zbavte sa aj vy svojich pigmentových škvŕn, jazvičiek po akné či mastnej pleti vďaka tejto overenej metóde!

Pre koho je vhodný peeling ovocnými (AHA) kyselinami?

Ošetrenie pleti ovocnými kyselinami sa najčastejšie robí v oblasti tváre, dekoltu, predlaktí, chrbta a na dorzách rúk. Peeling je vhodný pre všetky dámy aj pánov (bez obmedzenia veku), ktorých trápia nižšie uvedené nedokonalosti pleti:
- pigmentové škvrny,
- aknózna pleť,
- mastná pleť s rozšírenými pórmi,
- jazvičky po akné,
- pokožka poškodená slnečným žiarením,
- drobné vrásky a vysušená pleť,
- drsný povrch pokožky (s drobnými hrbolčekmi).


Ako prebieha peeling ovocnými kyselinami?

Ošetrovanú oblasť najprv dôkladne vydezinfikujeme a v prípade potreby odstránime aj make-up. Potom nanesieme špeciálnym štetcom peeling s koncentráciou 35 až 70%, podľa individuálneho stavu pleti. Následne peeling zneutralizujeme a nanesieme upokojujúci krém. Peeling trvá približne 10 až 15 minút. Počas ošetrenia cíti klient/klientka jemné pálenie. Podľa hĺbky prieniku rozlišujeme povrchové (do 0,06 mm) a hĺbkové peelingy (viac ako 0,06 mm). Naše lekárky a kozmetičky vám rady odporučia najvhodnejší druh chemického peelingu práve pre vás.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Peeling ovocnými (AHA) kyselinami sa absolvuje formou kúry 7 až 10 ošetrení v približne 7 až 14-dňových intervaloch. Po ošetrení pretrváva mierne začervenanie, výnimočne sa pokožka môže aj šúpať. Efekt chemického peelingu trvá približne 6 až 12 mesiacov. Odporúčame ideálne 1 resp. 2 kúry ročne. Počas celej kúry je nevyhnutná ochrana ošetrovanej oblasti pred slnečným žiarením, preto sú najvhodnejšími obdobiami na peeling ovocnými kyselinami jeseň a zima. Návšteva solária či sauny sa počas kúry neodporúča.

Ošetrenie sa nesmie robiť v prípade herpesu, vírusových bradavíc, ekzému a ani počas tehotenstva či dojčenia.


Výhody peelingu ovocnými (AHA) kyselinami:

- ošetrenie je rýchle, bezpečné a bezbolestné,
- zlepšenie kvality pokožky nastane už po 1 ošetrení,
- pracujeme s viacerými druhmi a koncentráciami ovocných kyselín,
- možnosť kombinovať ošetrenie s inými zákrokmi (napr. botulotoxín, výplne, IPL atď.).

CENA: 30 Eur

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem