Menu

O nás

Kto sme

V administratívnej budove Business Center III, v komerčnom centre Bratislavy prevádzkujeme moderné štúdio lekárskej kozmetiky. Našimi hlavnými devízami sú kvalitné prístroje, skúsené pracovníčky, príjemné prostredie a starostlivosť o zákazníka.

Okrem bežných metód sú našimi ťažiskovými prístrojmi diódový epilačný laser, frakčný erbiový laser na fotoomladzovanie, pigmentové škvrny, jazvy po akné a vyhladzovanie vrások, IPL laser na fotoomladzovanie, pigmentové škvrny a rozšírené cievky, OMNILUX na omladzovanie pokožky a liečbu akne vulgaris a prístroje na formovanie postavy, kryolipolýza cielené odbúravanie tuku ultrazvukom a liečba celulitídy (Exilis Elite, Colltech, rázová vlna a rádiofrekvencia).

Súčasťou nášho štúdia je aj ponuka kozmetických služieb, ktoré zahŕňajú komplexnú starostlivosť o Vašu pleť a telo.

O nás

Naše štúdio lekárskej kozmetiky vzniklo v roku 2005. Pôvodne sme sídlili v Apollo Bussiness Centre I. V roku 2015 z dôvodu narušenej statiky tejto budovy sme sa presťahovali na naše terajšie pôsobisko na Prievozskej 6.

Od začiatku doteraz pôsobíme v tom istom formáte, keď máme dve kožné lekárky, dve kozmetičky, dve zdravotnícke pracovníčky na zákroky, nevyžadujúce prítomnosť lekárky.

Máme stabilný kolektív pracovníčok a v rôznych hodnoteniach dosahujeme trvalo vynikajúce výsledky. Odráža sa to aj na našej klientele, ktorá je veľmi stabilná.

Naše dobré výsledky dosahujeme aj vďaka kvalitným prístrojom, ktoré považujeme za jeden zo základov našej činnosti.

Náš tím

Na Vašu návštevu sa tešia naše lekárky

MUDr. Zora Haviarová

Pozrieť životopis

MUDr. Lucia Kolláriková

Pozrieť životopis

MUDr. Milica Malíčková

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem