Menu

MezoterapiaOmladnite pred letom s našou akciou 

1. a 2. ošetrenie za 140€, 3. ošetrenie za 100€

Akcia platí do 30.6. 2024


Dajte zbohom unavenej a vysušenej pokožke bez života! Vďaka mezoterapii / mezoliftu získa vaša pleť stratenú energiu a bude opäť krásne svieža a hydratovaná. V našom štúdiu lekárskej kozmetiky pracujeme s najkvalitnejšími prípravkami na trhu, takže s výsledkom zákroku budete zaručene spokojná.


Pre koho je vhodná mezoterapia / mezolift?

Kyselina hyalurónová je prirodzená súčasť nášho tela. Môžeme si ju predstaviť ako špongiu, ktorá nasáva vodu a udržiava tak naše bunky hydratované. Problém nastáva, keď naše telo produkuje menej kyseliny hyalurónovej ako v skutočnosti potrebuje. Deje sa tak prirodzene vplyvom pribúdajúceho veku. Naša pokožka je stále suchšia a preto potrebuje dodať hydratáciu zvonka.

Na tento účel je skvelou voľbou práve mezoterapia / mezolift kyselinou hyalurónovou, ktorá krásne zrevitalizuje unavenú a vysušenú pleť bez života. Zákrok je vhodný pre všetky dámy, ktoré majú suchú či mdlú pokožku a radi by opäť vyzerali mladistvo. Ošetrenie odporúčame dámam vo veku od 30 rokov.


Ako prebieha mezoterapia / mezolift kyselinou hyalurónovou?

Pred samotným zákrokom nanesieme na pleť anestetický krém, ktorý znecitliví ošetrovanú oblasť. Krém necháme pôsobiť približne 30 minút a následne aplikujeme kyselinu hyalurónovú. Do pokožky ju vpravíme pomocou najmodernejšej aplikačnej pištole Aquaskin. Výhodou prístrojovej aplikácie v porovnaní s manuálnou injekčnou aplikáciou je predovšetkým rovnomernejšie rozloženie materiálu a menšie riziko vzniku modrín.

Pri mezoterapii / mezolifte využívame čistú kyselinu hyalurónovú. Na základe želania klientky ju však vieme obohatiť aj o vitamíny a vytvoriť tak veľmi účinný omladzujúci kokteil. Mezoterapia / mezolift sa najčastejšie robí v oblasti tváre, krku, dekoltu a chrbtov rúk.


Kedy sa prejaví výsledný efekt a ako dlho vydrží?

Mezoterapia/ mezolift kyselinou hyalurónovou dodá vašej pleti hydratáciu, odstráni jemné vrásky, osvieži, zrevitalizuje a rozžiari pokožku. Efekt sa prejaví o 10 až 14 dní a vydrží približne 6 až 12 mesiacov. Pre dosiahnutie lepšieho výsledku odporúčame zákrok opakovať 3 až 4-krát v 3 až 4 týždňových intervaloch. Následne stačí 1 opakovanie ročne.

Po ošetrení môže byť pokožka začervenalá či podráždená. Takisto sa môžu vyskytnúť menšie modrinky, ktoré však o pár dní zmiznú. Po dobu 7 dní od zákroku sa neodporúča návšteva sauny, wellness ani solária.

Mezoterapia / mezolift nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy, pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi a vážnymi autoimunitnými ochoreniami.


Výhody mezoterapie / mezoliftu:

- omladenie, hydratácia a rozžiarenie pokožky,
- odstránenie jemných vrások na tvári, krku, dekolte či rukách,
- veľmi prirodzený efekt,
- možnosť kombinovať s inými zákrokmi (napr. výplne, aplikácia botulotoxínu, Omnilux či fotoomladzovanie).


Cena: 170 Eur vrátane anestetického krému

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem