Menu

Ošetrenie tváre Profhilo 

Víťaz v súťaži Aesthetic Awards 2022 v Anglicku ako Injekčný produkt roka 2022  Cena: 265€

Výhodný balík tvár a krk za 450€

Fotka pre 1. ošetrením a po 3. ošetrení

Nadpis druhej úrovne

Milujeme novinky a inovácie! Sme veľmi hrdí na to, že vám ako jedno z prvých zariadení na Slovensku môžeme predstaviť úplnú novinku – ošetrenie Profhilo. Spoznajte inovatívny zákrok založený na špeciálnej aplikačnej technike vysoko koncentrovanej kyseliny hyalurónovej. Profhilo je veľmi efektívna metóda omladenia, je maximálne bezpečné a má okamžitý efekt. Obrovským benefitom je, že sa môže robiť pri všetkých typoch pleti a počas celého roka.


Pre koho je vhodné ošetrenie Profhilo?

Spozorovali ste na svojej tvári, krku, dekolte či rukách prvé známky starnutia? Stratila vaša pleť pevnosť a jas? Je vaša pleť ochabnutá či mdlá s početnými vráskami? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali „áno“, odporúčame vám vyskúšať ošetrenie Profhilo. Procedúra je vhodná pre všetky dámy a pánov vo veku od 30 rokov, ktorí túžia po mladistvo vyzerajúcej pleti a chcú zastaviť prejavy starnutia.


Ako prebieha ošetrenie Profhilo?

Ošetrenie Profhilo robia v našom zariadení špeciálne vyškolené lekárky. Princípom zákroku je inovatívna aplikácia vysoko koncentrovanej zosieťovanej kyseliny hyalurónovej do hlbších vrstiev pokožky. Ide o tzv. BAP (Bio-Aesthetic Points) metódu aplikácie, pri ktorej aplikujeme materiál veľmi tenkou ihlou do 10 konkrétnych bioestetických bodov na tvári. Táto špeciálne vyvinutá injekčná technika redukuje bolestivosť pri zákroku.

Pri ošetrení Profhilo pracujeme s materiálom s najvyššou koncentráciou kyseliny hyalurónovej na trhu, 64 miligramov v 2 ml. Je 100% biokompatibilný s pokožkou a bez chemických prídavných látok. Po injekčnej aplikácii sa materiál okamžite rozširuje v koži a dostáva sa aj na ťažko ošetriteľné miesta. Vďaka hĺbkovej aplikácii kyseliny hyalurónovej zabezpečíme lepšiu výživu pokožky a stimulujeme tvorbu nových kolagénových a elastínových vlákien.

Okrem tváre sa ošetrenie Profhilo môže robiť aj v oblasti krku, dekoltu a rúk. Dĺžka zákroku závisí od veľkosti ošetrovanej oblasti, je to od 10 do 20 minút.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Bezprostredne po zákroku sa v ošetrovanej oblasti môže vyskytnúť krátkodobé začervenanie alebo opuch, ktoré však do pár hodín zmiznú.

Efekt ošetrenia Profhilo je viditeľný ihneď po zákroku a v nasledujúcich týždňoch sa ešte ďalej rozvíja. Výsledkom je pevnejšia a hydratovanejšia pleť s dodaním objemu a vyplnením vrások. Pleť sa krásne rozjasní, pôsobí mladistvejšie a sviežejšie. Dĺžka efektu je približne 6 až 9 mesiacov, v závislosti od stavu pleti a životného štýlu. Pre zvýšenie efektu je vhodné zopakovať ošetrenie po mesiaci. Po opakovanej aplikácii vydrží efekt aj dlhšie, okolo 12 mesiacov. Následne odporúčame procedúru opakovať podľa potreby.

Ošetrenie Profhilo sa nemôže robiť pri herpese, akútnych infekciách či zápaloch v ošetrovanej oblasti. Takisto nie je vhodné ani pre pacientov s poruchami zrážanlivosti krvi, tehotné a dojčiace ženy.


Výhody ošetrenia Profhilo:

- pred ošetrením nie je potrebné použiť anestetický krém,
- pri ošetrení pracujeme s kyselinou hyalurónovou s najvyššou koncentráciou na trhu (64 mg/2 ml),
- aplikovaný materiál je 100% biokompatibilný s pokožkou a bez chemických prídavných látok,
- zlepšenie hydratácie, spevnenie pleti, vyplnenie vrások a liniek,
- okamžite viditeľný efekt, ktorý sa ďalej rozvíja a je dlhodobý,
- ošetrenie je možné realizovať počas celého roka.

Cena: 265€

PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem