Menu

Omladenie s Jalupro Super Hydro

Uvádzacia cena: 250€Počuli ste už o Jalupro Super Hydro? Ide o revolučné riešenie pre 3 základné problémy pleti: hydratáciu, regeneráciu a omladenie. Vďaka svojmu zloženiu je schopný v krátkom čase reštartovať bunky, stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu a docieliť tak prirodzene pevnejšiu, pružnejšiu a vypnutejšiu pleť.


Pre koho je vhodné ošetrenie Jalupro Super Hydro?

Či už sa snažíte bojovať proti známkam starnutia, alebo jednoducho chcete svojej pokožke dodať potrebnú dávku hydratácie, Jalupro Super Hydro je dokonalým riešením. Pravidelnou aplikáciou môžete dosiahnuť mladistvejšiu a žiarivejšiu pleť. Jeho neprekonateľné účinky vyhľadávajú ako dámy, tak aj páni po celom svete. Je špeciálne navrhnutý na zlepšenie vzhľadu suchšej a unavenej pleti. Pomáha vyhladiť jemné vrásky a zlepšiť celkovú textúru pokožky. Jalupro Super Hydro možno aplikovať do rôznych oblastí vrátane tváre, krku, dekoltu a rúk.


Ako prebieha aplikácia Jalupro Super Hydro?

Injekčná aplikácia pleťového boostera Jalupro do pokožky je vďaka anestetickému krému takmer bezbolestná. Pár malých vpichov zaručí pleti hĺbkovú hydratáciu a dlhodobú revitalizáciu. Po aplikácii môže vzniknúť v oblastiach vpichu začervenanie či mierny opuch, ktoré postupne vymiznú. Zákrok trvá približne 20 minút.

Jalupro Super Hydro je vďaka svojmu zloženiu bezkonkurenčný. Vylepšená molekula kyseliny hyalurónovej v kombinácii s aminokyselinami a peptidmi dosahuje obzvlášť prirodzený a trvalý efekt hydratácie, liftingu a obnovy pokožky. 


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Na začiatku odporúčame 2-3 ošetrenia s mesačnou pauzou medzi zákrokmi. Zmena je viditeľná už po prvej dávke, avšak výsledný efekt nastupuje postupne a vydrží 6 mesiacov až 1 rok. V závislosti od poškodenia pokožky potom odporúčame zopakovať procedúru 1 až 2- krát v intervale 3 až 5 mesiacov. Presnú liečbu určí ošetrujúci lekár.

48 hodín po aplikácii neodporúčame návštevu sauny, wellness či solária. Na rovnaký čas sa pokúste vyhnúť nadmernej fyzickej aktivite. Ďalšiu aplikáciu výplní a botoxu odporúčame najskôr mesiac po ošetrení. Výsledný efekt je možné podporiť užívaním Jalupro collagénového drinku (30-dňové balenie) alebo používaním Jalupro collagénového krému na tvár.

Jalupro Super Hydro nie je vhodný pre klientov trpiacich akútnou infekciou či zápalovým ochorením v aplikovanej oblasti. Ošetrenie neodporúčame podstúpiť v prípade, ak sa u pacienta objavila predchádzajúca alergická reakcia na výplň či porucha zrážanlivosti krvi. Zákrok sa nesmie robiť tehotným ženám, dojčiacim ženám a onkologickým pacientom.


Výhody Jalupro Super Hydro:

  • vďaka vysokému množstvu špeciálne upravenej kyseliny hyalurónovej ide o bezkonkurenčný spôsob hĺbkovej hydratácie a dlhodobej revitalizácie pleti,
  • obsiahnutá kombinácia aminokyselín navyše stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu,
  • rýchla aplikácia s dlhodobým efektom až na 1 rok.


PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem