Menu

Kozmetické masáže

Vedeli ste, že kozmetická masáž je nielen príjemná, ale aj veľmi zdravá? Patrí k najúčinnejším metódam na spomalenie starnutia pokožky. Naše kozmetičky majú s kozmetickými masážami tváre, krku, dekoltu a očného okolia veľmi bohaté skúsenosti a postarajú sa o vás ako v bavlnke.


Pre koho sú vhodné kozmetické masáže?

Kozmetické masáže odporúčame všetkým dámam aj pánom, ktorí sa chcú príjemne zrelaxovať a zároveň predísť predčasnému starnutiu. S masážami je vhodné začať už okolo 25. až 30. roku života, kedy sa začínajú objavovať prvé vrásky. Čoraz obľúbenejšia v našom salóne je mikromasáž očného okolia. Využívajú ju predovšetkým klientky a klienti pravidelne pracujúci na počítači, ktorí majú problém s unavenými očami a kruhmi či opuchmi pod očami.


Ako prebiehajú kozmetické masáže?

Pred každou masážou vás naša kozmetička dôkladne odlíči, tak aby bola pleť na 100% čistá. Potom začíname s masážou, ktorá je najčastejšie súčasťou kompletného ošetrenia pleti. V kozmetickom salóne CosMed pracujeme s najkvalitnejšími masážnymi krémami a gélmi značiek Calendula, La Roche-Posay a Medik8. Konkrétny druh masážneho prípravku zvolíme vždy v závislosti od typu vašej pleti.

Robíme ručné masáže tváre, krku, dekoltu a očného okolia, vrátane lymfodrenáže. Tlakom prstov a ich špeciálnymi pohybmi na ošetrovanej oblasti pôsobíme na všetky vrstvy pokožky. Jemný tlak na mimické svaly vyvolá odplavenie kyseliny mliečnej, vďaka čomu sa zbavíte pocitu únavy. Pokožka sa prekrví, okysličí a bude vyzerať celkovo zdravšie. Masáž pomáha pri migrénach a bolestiach hlavy. Ak máte unavené oči, rozhodne by ste mali vyskúšať našu mikromasáž očného okolia.

Dĺžka kozmetickej masáže je od 15 do 30 minút, v závislosti od druhu. Počas masáže odporúčame nerozprávať a maximálne si užívať oddych.


Aký efekt môžete očakávať?

Kvalitná kozmetická masáž vás zbaví stresu a prinesie veľmi príjemný pocit uvoľnenia. Pokožka sa krásne prekrví, rýchlejšie sa zbaví odpadových látok a bude pôsobiť sviežo a oddýchnuto. Pravidelné kozmetické masáže spomaľujú proces starnutia, tvorbu vrások a kruhov pod očami. Odporúčame ich absolvovať 1 až 2-krát mesačne.

Efektom mikromasáže očného okolia je zjemnenie vrások v okolí očí, zjemnenie kruhov a vačkov pod očami, zníženie vnútroočného tlaku a odstránenie pocitu unavených očí s okamžitým efektom.

Kozmetické masáže neodporúčame pri ekzémoch, rôznych zápaloch kože, zápaloch nervov a lupienke.


Výhody kozmetických masáží:

- účinná prevencia pred vznikom vrások a kruhov pod očami,
- zlepšujú prekrvenie pokožky, jej elasticitu a prísun kyslíka,
- zrýchľujú metabolizmus v koži a podporujú vylučovanie odpadových látok z kože,
- príjemný relaxačný zážitok, ktorý vás zbaví únavy a stresu,
- potlačenie migrény a bolesti hlavy.


CENA:


Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem