Menu

Kompletné ošetrenie pleti Základom zdravej pleti je jej pravidelné čistenie a odborná masáž. Doprajte si ich aspoň raz za čas a vaša pleť sa vám zaručene odvďačí. Bude nielen krásne čistá, ale aj svieža, pevná a hydratovaná. Nechajte sa rozmaznávať od našich kozmetičiek, ktoré sa sa o vás postarajú ako v bavlnke.

Pre koho je vhodné kompletné ošetrenie pleti?

Naša pokožka je každý deň vystavovaná nepriaznivým vplyvom ako sú slnečné žiarenie, dážď, vietor ale aj studený vzduch. Ako ochranu pred týmito nepriaznivými vplyvmi produkuje kožný maz, ktorý upcháva póry a naša pokožka nemôže dýchať. Ak sa do pórov dostanú baktérie, vznikne nepríjemný zápal. Okrem vplyvu počasia môžu našu pokožku negatívne ovplyvňovať aj zlé stravovacie návyky, hormonálna nerovnováha či nedostatočný pitný režim.

Nakoľko naša pokožka nemá schopnosť čistiť sa sama, musíme ju čistiť zvonka. Preto by kompletné ošetrenie pleti malo patriť k bežnej starostlivosti o pleť v každom veku a pri každom type pleti. Pravidelné čistenie odporúčame dámam, ale takisto aj pánom, ktorí sú čoraz častejšie našimi klientmi.


Ako prebieha kompletné ošetrenie pleti?

Cieľom kompletného ošetrenia pleti je dôkladné vyčistenie hlbších vrstiev pokožky, jej spevnenie a zintenzívnenie metabolizmu v bunkách. Kompletné ošetrenie pleti trvá približne 90 minút a zahŕňa tieto kroky:

- odlíčenie,
- aplikácia séra,
- masáž tváre a dekoltu,
- naparenie,
- čistenie pleti (manuálne alebo ultrazvukové),
- sťahujúca maska,
- maska podľa výberu a typu pleti (regeneračná, kolagénová a hydratačná),
- záverečná starostlivosť (denný krém).

Naše kozmetičky pracujú s kozmetickými prípravkami 3 značiek:
- Calendula - tradičné slovenské produkty vyrábané z liečivých rastlín,
- La Roche-Posay - veľmi kvalitná francúzska značka s širokou škálou produktov,
- Medik8 - britská kozmetika známa výrobkami s vysokou účinnosťou v oblasti anti-agingu.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Efekt po kompletnom ošetrení pleti je viditeľný ihneď. Vaša pokožka bude opäť „dýchať“, póry budú čisté a pekne stiahnuté, jemné vrásky zmiznú a farebný tón pokožky sa zjednotí. Masáž tváre a dekoltu prispeje k lepšiemu prekrveniu pokožky, rýchlejšej tvorbe kolagénu a elastínu, zmierneniu opuchov, spevneniu kontúr tváre, ale aj príjemnému oddychu.

Kompletné ošetrenie pleti odporúčame absolvovať pravidelne 1-krát za mesiac resp. za 2 mesiace. Efekt ošetrenia trvá približne 2 mesiace. Pravidelnou starostlivosťou sa stav pleti dlhodobo zlepší.


Výhody kompletného ošetrenia pleti v našom salóne:

- precízne vyčistenie pórov s okamžitým efektom,
- osvieženie, omladenie a hydratácia pleti,
- vyhladenie jemných vrások a spevnenie kontúr tváre,
- zrýchli sa metabolická aktivita buniek a pokožka dostáva potrebné živiny vo väčšom množstve,
- pri ošetrení vyberáme produkty podľa typu pleti konkrétneho klienta/klientky.


CENA: od 45 Eur


Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem