Menu

Frakčná ihličková rádiofrekvencia - terapia Secret Facelifting (lifting tváre), redukcia vrások, vypnutie pokožky a stiahnutie pórov. To je len zopár z efektov úžasného SECRET - revolučnej novinky v neinvazívnom omladzovaní bez sklapela. Vyskúšajte frakčnú ihličkovú rádiofrekvenciu a s výsledkom budete zaručene skopojná/ný. Vaše chybičky krásy totiž zmiznú takmer okamžite.


Pre koho je vhodné ošetrenie frakčná ihličková rádiofrekvencia?

Terapia SECRET – frakčná ihličková rádiofrekvencia (FRM) má v estetickej medicíne veľmi široké využitie. Je vhodná pre dámy aj pánov vo veku od 25 rokov bez ohľadu na typ pleti. V našom štúdiu lekárskej kozmetiky robíme tvárové a takisto aj telové ošetrenia.

Tvárové ošetrenia :
- neinvazívny facelifting (lifting tváre),
- redukcia a odstránenia vrások,
- omladenie a spevnenie pokožky,
- vyhladenie a vypnutie pokožky,
- stiahnutie pórov,
- zjednotenie farebného tónu pleti,
- redukcia jaziev po akné.


Telové ošetrenia:
- redukcia strií,
- redukcia nadmerného potenia,
- vypnutie a omladenie pokožky (paže, lýtka atď.),
- zmiernenie prejavov keratózy (Keratosis Pilaris).

Ako prebieha frakčná ihličková rádiofrekvencia?

Pred zákrokom nanesieme na pokožku anestetický krém, ktorý necháme pôsobiť približne 30 minút. Keď bude ošetrovaná oblasť dostatočne znecitlivená, začneme robiť zákrok. Princípom terapie SECRET - frakčnej ihličkovej rádiofrekvencie je silné zahriatie kolagénových a elastínových vlákien, ktoré stimuluje ich následné vypínanie. Viditeľný je okamžitý liftingový (omladzujúci a spevňujúci) efekt. Zároveň dochádza k naštartovaniu ozdravných procesov v podkoží a k tvorbe nového kolagénu. Tenké mikroihličky prenikajú počas ošetrenia priamo ku kolagénovým vláknam a v zlomku sekundy je z koncov ihličiek uvoľnená presne kontrolovaná dávka tepelnej energie. Dĺžka ošetrenia závisí od veľkosti ošetrovanej oblasti, najčastejšie je to 15 až 30 minút.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Po ošetrení SECRET – frakčná ihličková rádiofrekvencia sa prejaví okamžitý efekt spevnenia pokožky, ktorý sa ešte ďalej rozvíja nasledujúcich 14 až 30 dní. Aby bol efekt zákroku čo najlepší, odporúčame ideálne 3 opakovania v 2 až 4-týždňových intervaloch. Efekt zákroku trvá 1 až 1,5 roka a potom postupne slabne. Pre jeho udržanie stačí už len 1 opakovanie ročne.


Výhody frakčnej ihličkovej rádiofrekvencie:

- vynikajúce výsledky bez chirurgického zásahu,
- okamžite viditeľný liftingový efekt,
- možnosť kombinovať s inými zákrokmi,
- pri ošetrení využívame najmodernejší prístroj na neinvazívne omladzovanie.


Secret - dokáže veľa a ostane vaším tajomstvom ...

CENA: 173 €

PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem