Menu

Epilačný a cievkový laser

V našom štúdiu lekárskej kozmetiky pracujeme iba s najkvalitnejšími a najmodernejšími prístrojmi. Patrí medzi ne aj laser značky Milesman, Novinka na trhu. Tento vysoko účinný prístroj španielskej výroby je určený na epiláciu nežiadúceho ochlpenia a odstraňovanie cievok. Naše skúsenosti s ním sú vynikajúce.


1. Epilačný laser

Pre koho je vhodná laserová epilácia?

Odstránenie chĺpkov laserom zn. Milesman, novinkou na trhu. Má extra silné chladenie, vďaka čomu sa ošetrenia stáva takmer bezbolestným. Odporúčame všetkým dámam a pánom, ktorí túžia po dokonale hladkej pokožke. Trvalá laserová epilácia je veľmi pohodlné riešenie, ktoré vám ušetrí mnoho času zbytočne stráveného odstraňovaním neželaného ochlpenia.

Epiláciu je možné robiť v týchto oblastiach: horná pera, líca, brada, krk, podpazušie, ruky, predlaktia, hrudník, okolie bradaviek, brucho, chrbát, bikiny zóna, intímna oblasť (vrátane brazil), nohy a lýtka.


Ako prebieha epilácia prístrojom Milesman?

Pred ošetrením je potrebné, aby si klient / klientka doma oholili epilovanú oblasť žiletkou. Je to jednak z dôvodu lepšieho efektu zákroku, ale aj z hygienických dôvodov.

Laserová epilácia je rýchla a zároveň efektívna. Vďaka patentovanému kontaktnému extra chladiču pokožky je ošetrenie takmer bezbolestné ako epilácia konkurenčnými prístrojmi. Podstatnou výhodou je aj možnosť zákrokov na všetkých druhoch pleti (vrátane mierne opálenej pleti) a počas celého roka. 

Kedy sa prejaví efekt laserovej epilácie a ako dlho vydrží?

Efekt ubudnutia chĺpkov je viditeľný už po jednom ošetrení. Na ich trvalé odstránenie odporúčame minimálne 6 opakovaní s časovým odstupom 4-6 týždňov. Počet chĺpkov sa každým ošetrením bude redukovať a chĺpky budú jemnejšie.

Mesiac po epilácii nie je vhodné vystavovať ošetrovanú oblasť nadmernému slnečnému žiareniu. Laserovú epiláciu Milesman nemôžu podstúpiť tehotné ženy v oblasti bruška, pacienti s chorobnými kožnými ochoreniami v ošetrovanej oblasti a klienti so silne opálenou pokožkou.


Výhody laserovej epilácie prístrojom Milesman:

- pri ošetrení využívame najmodernejší vysoko účinný diódový laser,
- odstrániť vieme nielen tmavé, ale aj svetlé chĺpky,
- počítačové riadenie rôznych druhov impulzov,
- výrazné zníženie bolestivosti pri zákroku vďaka patentovanému kontaktnému chladiču pokožky,
- epilácia sa môže robiť celoročne, vrátane leta.


2. Cievkový laser

Pre koho je vhodné ošetrenie cievkovým laserom?

Okrem trvalej laserovej epilácie sa diódový laser MedArt 435 využíva aj na odstraňovanie drobných červených a modro-fialových cievok. Vyskytujú sa najčastejšie na tvári alebo dolných končatinách. Môžeme si ich predstaviť ako pavučinovú sieť. Ak trápi tento problém aj vás, neváhajte a riešte ho čo najskôr!


Ako prebieha laserové odstraňovanie cievok?

Prístroj MedArt 435 je vysoko účinný cievkový laser, ktorý značne prekonáva výsledky všetkých doteraz používaných prístrojov na odstraňovanie cievok. Pracuje na princípe absorpcie dostatočného svetelného výkonu do tkaniva bez ovlyvnenia okolia. Umožňuje nastaviť energiu presne podľa potreby a fototypu kože konkrétneho klienta. Ošetrenie je maximálne bezpečné, rýchle a nevyžaduje lokálnu anestéziu. Počas procedúry môžete pociťovať len jemné štipkanie či pálenie, ktoré však o pár sekúnd zmizne.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Pri menších červených cievkach je efekt viditeľný ihneď po zákroku. Pri väčších modro-fialových cievkach odporúčame 2 opakovania. Laserové odstraňovanie cievok má trvalý efekt a môže sa realizovať počas celého roka, vrátane leta.


Výhody odstraňovania cievok prístrojom MedArt 435:

- pri ošetrení využívame najmodernejší diódový laser,
- vyššia účinnosť zákroku ako pri konkurenčných prístrojoch,
- pri menších cievkach je efekt viditeľný ihneď po zákroku,
- zákrok je možné realizovať celoročne, teda aj počas letných mesiacov.

PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem