Menu

Liečba celulitídy


Predstavujeme vám nerozlučnú dvojicu v boji proti celulitíde! Vďaka ošetreniam Exilis Elite / Termolifting a rázová vlna / prístroj X-WAVE sa zbavíte „pomarančovej kože" a tukových vankúšikov rýchlo, jednoducho, bez bolesti a samozrejme s trvalým efektom. Desiatky našich spokojných klientiek sú zárukou toho, že procedúry naozaj fungujú. Už o pár týždňov môžete aj vy bezstarostne nosiť minisukňu či sexi kraťase. Neváhajte ani chvíľu a rezervujte si svoj termín!


1. Exilis Elite / TermoliftingPre koho je vhodný Exilis Elite / Termolifting?

Procedúru odporúčame všetkým klientkám / klientom, ktorých trápi celulitída, nadbytočné tukové vankúšiky či ochabnutie pokožky. Ošetrenie Exilis Elite / Termolifting sa najčastejšie robí v oblasti brucha, na stehnách a zadku.


  Ako prebieha ošetrenie Exilis Elite / Termolifting?

  Celá procedúra trvá 30 až 60 minút, v závislosti od veľkosti ošetrovanej oblasti. Nebudete pociťovať žiadnu bolesť ani nič nepríjemné. Naopak, počas procedúry si veľmi príjemne oddýchnete a zrelaxujete sa.

  Pri ošetrení dochádza k redukcii prebytočného tuku formou riadenej dávky ultrazvukových vĺn a tepelnej energie, ktorá sa dostáva priamo do tkaniva. Vrchnú vrstvu kože chladíme aplikátorom, čím teplo dostaneme do hlbšej vrstvy tuku. Preto sa tuk rozloží na menšie jednotky a tie postupne zaniknú spolu aj s celulitídou.

   Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

   Pri ošetrení brucha, stehien a zadku je efekt viditeľný už po druhom opakovaní a trvá minimálne 6 mesiacov. Pre dosiahnutie maximálneho výsledku odporúčame 4 až 6 opakovaní v rozmedzí 1 až 2 týždňov. Exilis Elite / Termolifting je vhodné kombinovať s ošetrením rázovou vlnou, čím sa účinok ešte viac zosilní.

   Ošetrenie sa nerobí u klientov s kovovými implantátmi, kardiostimulátorom, vírusovými infekciami, zlou zrážanlivosťou krvi ani u tehotných žien.

   Výhody ošetrenia Exilis Elite / Termolifting:

   - ide o technologickú novinku v estetickej medicíne,
   - účinná a maximálne bezpečná metóda formovania postavy, ktorá naozaj funguje,
   - odstránenie celulitídy s dlhodobým efektom minimálne 6 mesiacov,
   - možnosť kombinovať s inými ošetreniami (napr. rázová vlna).

   PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

   2. Rázová vlna / Prístroj X-WAVE


   Pre koho je vhodné ošetrenie rázovou vlnou / X-WAVE?

   Procedúru môžu podstúpiť dámy aj páni bez obmedzenia veku. Rázová vlna má v liečbe celulitídy a formovaní postavy nasledovné využitie:

   - odstránenie „pomarančovej kože“,
   - vyhladenie nerovností po liposukcii,
   - spevnenie kože a podkožia,
   - celkové omladenie pokožky a zvýšenie jej elasticity,
   - stimulácia lymfatického systému,
   - redukcia strií a zlepšenie textúry pokožky,
   - vyplnenie povrchových nerovností a nepravidelností,
   - obnovenie kolagénových a elastínových vlákien.

   Ako prebieha ošetrenie rázovou vlnou / X-WAVE?

   Ošetrenie prístrojom X-WAVE je bezbolestné a môžete si ho predstaviť ako príjemnú masáž. Princípom procedúry je prenos elektrického vlnenia do tkanív pomocou špeciálneho masážneho aplikátora. Elektrické impulzy budú stimulovať svalové a nervové bunky. Nastane tak stiahnutie svalových vlákien, zvýši sa lokálny metabolizmus, zlepší sa prekrvenie a celkovo sa urýchli obeh lymfatického systému. Takisto sa spevnia aj tkanivá (koža a podkožie) a zmizne celulitída i strie. Dĺžka ošetrenia 1 lokality je 7 a viac minút, v závislosti od veľkosti ošetrovanej oblasti.

   Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

   Prvé výsledky po ošetrení rázovou vlnou sú viditeľné už po 2 ošetreniach. Pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu odporúčame 6 až 10 opakovaní, ideálne v intervale 2-krát za týždeň. Efekt ošetrenia trvá približne 6 – 12 mesiacov. Následne je vhodné opakovať procedúru podľa potreby.

   Veľmi dobré skúsenosti predovšetkým pri odstraňovaní celulitídy máme s kombináciou rázovej vlny s Termoliftingom / Exilis Elite.

   Ošetrenie rázovou vlnou nie je vhodné pre klientov / klientky s poruchami zrážanlivosti krvi, so zápalom žíl a lymfatických uzlín v mieste ošetrenia, s kovovými implantátmi v mieste ošetrenia, s kŕčovými žilami ani pre tehotné či dojčiace ženy.

   Výhody rázovej vlny:

   - veľmi účinná metóda formovania postavy a odstránenia celulitídy,
   - ošetrenie je rýchle, bezbolestné a maximálne bezpečné,
   - dlhodobý viditeľný efekt bez vedľajších účinkov,
   - možnosť kombinácie s inými ošetreniami (napr. Exilis Elite / Termolifting).       V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás: 


       telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371


   Kontakt

   Rezervujte svoj termín návštevy u nás

   Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

   Rozumiem