Menu

Rázová vlna / Prístroj X–WAVE

 

Cena za 1 ošetrenie: 35€

Prístroj X-WAVE je unikátny český prístroj, ktorý v súčasnosti ako jediný využíva kombináciu extrémne účinných akustických rázových pulzov a elektrických vĺn. Akustické rázy prestupujú do tela bez akéhokoľvek poškodenia kože a pre jednotlivú terapiu sa ich používa niekoľko tisíc. Ich účinkom je vyvolanie hojivých a regeneračných procesov v tkanivách. Presnejšie ide o uvoľnenie a spevnenie tkanív, vypnutie pokožky, stimuláciu krvného obehu vrátane tvorby kolagénu a vynikajúci efekt pri odstraňovaní celulitídy.


Pre koho je vhodné ošetrenie rázovou vlnou?

Ošetrenie môžu podstúpiť dámy aj páni bez obmedzenia veku. Rázová vlna má v estetickej medicíne veľmi široké využitie:
- odstránenie celulitídy,
- vyhladenie nerovností po liposukcii,
- spevnenie kože a podkožia,
- celkové omladenie pokožky a zvýšenie jej elasticity,
- stimulácia lymfatického systému,
- redukcia strií a zlepšenie textúry pokožky,
- vyplnenie povrchových nerovností a nepravidelností,
- obnovenie kolagénových a elastínových vlákien,
- zlepšenie vzhľadu jaziev.


Ako prebieha ošetrenie rázovou vlnou?

Ošetrenie prístrojom X-WAVE je bezbolestné a príjemne si pri ňom oddýchnete. Na ošetrovanú oblasť najprv nanesieme ochranný gél. Potom začneme špeciálnym masážnym aplikátorom masírovať oblasť, kde chceme spevniť tkanivá, odstrániť celulitídu, strie či zlepšiť vzhľad jaziev.

Masážny aplikátor prenáša do tkaniva elektrické vlnenie, pričom elektrické impulzy stimulujú svalové a nervové bunky. Nástáva stiahnutie svalových vlákien, zvyšuje sa lokálny metabolizmus, zlepšuje sa prekrvenie a celkovo sa urýchli obeh lymfatického systému. Dochádza zároveň ku spevneniu kože aj podkožia a svaly sa posilujú tak ako počas fyzického cvičenia. Súčasné pôsobenie rázovej vlny a elektrostimulačných pulzov tak maximalizuje výsledný efekt. Dĺžka celého ošetrenia 1 lokality je od 7 minút v závislosti od veľkosti ošetrovanej oblasti.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Prvé výsledky po ošetrení rázovou vlnou sú viditeľné už po 2 ošetreniach. Pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu odporúčame klientom / klientkám 6 až 10 opakovaní  ideálne v intervale 2-krát za týždeň. Efekt zákroku vydrží približne 6 – 12 mesiacov, potom je vhodné opakovať ošetrenie podľa potreby.

Veľmi dobré skúsenosti predovšetkým pri odstraňovaní celulitídy máme s kombináciou rázovej vlny s ošetrením termolifting / Exilis Elite.

Ošetrenie rázovou vlnou nemôžu podstúpiť klienti / klientky pri poruchách zrážanlivosti krvi, so zápalom žíl a lymfatických uzlín v mieste ošetrenia, s kovovými implantátmi v mieste ošetrenia, s kŕčovými žilami ani tehotné či dojčiace ženy.

Výhody rázovej vlny:

- veľmi účinná metóda formovania postavy a odstránenia celulitídy,
- ošetrenie je rýchle, bezbolestné a maximálne bezpečné,
- nemá žiadne vedľajšie účinky,
- dlhodobý viditeľný efekt,
- možnosť kombinácie s inými ošetreniami (napr. termolifting / Exilis Elite).        V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás: 


        telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371


PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem