Menu

Úprava a farbenie obočia

Pekne tvarované obočie a dobre zvolená farba sú detaily, ktoré dodajú sexi look celej vašej tvári. Zverte sa do rúk našich šikovných kozmetičiek, ktoré majú s úpravou a farbením obočia bohaté skúsenosti. Obočie vám dokonale vytvarujú, zakryjú jeho drobné nedokonalosti a rady vám poradia s výberom najvhodnejšej farby.


Pre koho je vhodná úprava a farbenie obočia?

Úpravu a farbenie obočia odporúčame všetkým dámam, ktoré by chceli mať počas celého dňa dokonale upravené obočie, ale nemajú čas venovať sa každé ráno jeho pravidelnej starostlivosti. Našimi klientmi sú čoraz častejšie aj páni, ktorí túžia po bezchybnom obočí bez každodennej námahy. Ak patríte medzi nich aj vy, zahoďte ostych a objednajte sa k našim kozmetičkám.


Ako prebieha úprava a farbenie obočia?

Predtým, ako začneme obočie farbiť a upravovať, sa vás naša kozmetička spýta na želaný tvar a farbu. Rada vám poradí, čo by vám najviac pristalo. Obočie sa najprv farbí a následne sa upraví pinzetou. Farbu odporúčame vždy podobnú ako sú vaše vlasy. Najčastejšie sa používajú hnedé a čierne tóny. V závislosti od želaného odtieňa sa farba necháva pôsobiť niekoľko minút. Naše kozmetičky pracujú s kvalitnými farbami na obočie, ktoré sú šetrné a nijako nepoškodzujú vašu pokožku. Celá procedúra trvá približne 20 minút.

Keď je obočie zafarbené, pinzetou vytrháme nadbytočné chĺpky. Na záver obočie učešeme a v prípade potreby pristrihneme príliš dlhé chĺpky. Pre dokonalý vzhľad vašich očí odporúčame okrem úpravy a farbenia obočia aj farbenie či lash lifting rias.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Výsledok po farbení a úprave obočia je okamžitý. Po aplikácii farby je obočie výraznejšie 1 až 2 dni, farba bude postupne blednúť. Nafarbené obočie vydrží približne 2 až 4 týždne, v závislosti od hrúbky chĺpkov a intenzity farby. Následne odporúčame procedúru pravidelne opakovať.


Výhody úpravy a farbenia obočia:

- ideálne riešenie pre všetkých, ktorí túžia po bezchybnom obočí bez námahy,
- pracujeme s profesionálnymi farbami, ktoré majú dlhšiu trvácnosť ako domáce prípravky,
- naše kozmetičky majú s tvarovaním a farbením obočia bohaté skúsenosti,
- možnosť nechať si upraviť riasy spolu s obočím pri jednej návšteve.

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem