Menu

HP Cell Vitaran 

Uvádzacia cena: 180€Vekom naša pleť stráca kolagén a hydratáciu, čím sa znižuje regeneračná schopnosť pokožky. Predstavujeme vám jedinečný hojivý booster – HP Cell Vitaran, ktorý dokáže opäť aktivizovať jej regeneráciu. Navyše obnovuje pružnosť a pevnosť pleti, omladzuje a dodáva pokožke jas.


Pre koho je vhodné ošetrenie HP Cell Vitaran?

Zákrok je vhodný pre ženy aj mužov, ktorí túžia po prirodzene pôsobiacom omladení a zjemnení vrások, hľadajú spoľahlivú prevenciu fotostarnutia. Vitaran ponúka riešenie aj pre tých, ktorých trápi suchá a dehydrovaná pleť alebo naopak, mastná a problematická pleť či nelichotivé jazvy po akné a strie. Je vhodný aj na ošetrenie tmavých kruhov pod očami a omladenie očného okolia. Tento stimulátor najčastejšie aplikujeme v oblasti tváre, v okolí očí, krku či dekoltu.


Ako prebieha aplikácia HP Cell Vitaran?

Prvým krokom je vstupná konzultácia, počas ktorej ošetrujúci lekár zhodnotí problém a odporučí spôsob aplikácie. Výplňový materiál VITARAN možno do pokožky zaviesť troma spôsobmi - mezoterapeutickou pištoľou, použitím kanyly či jemnej ihly. Samotnému zákroku predchádza nanesenie anestetického krému na ošetrovanú oblasť. Dĺžka procedúry závisí od vybranej techniky zavádzania a trvá 30-45 minút. Aplikovaný materiál obsahuje polynukleotidy, ktoré spôsobujú hĺbkovú obnovu a bioreštrukturalizáciu pokožky. 


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Výsledok ošetrenia je viditeľný takmer okamžite, pričom čas potrebný na rekonvalescenciu je skutočne minimálny. Po aplikácii môže vzniknúť začervenanie či mierny opuch, avšak tento kozmetický problém je krátkodobý. Z dlhodobého hľadiska Vitaran stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu v koži, obnovuje hydratáciu, zlepšuje a zjednocuje štruktúru tkanív, textúru a tón pleti. Tvár pôsobí plnšie a mladšie. Pre optimálny výsledok odporúčame ošetrenie zopakovať 3-4x v intervale 15 až 30 dní. Po 4 až 6 mesiacoch je možné absolvovať posilňovaciu kúru.

Aspoň 2 týždne po aplikácii by sa mal klient vyhýbať intenzívnemu slnečnému žiareniu, a na rovnaký čas obmedziť návštevu sauny či solária.

HP Cell Vitaran nie je vhodný pre klientov trpiacich akútnou infekciou či zápalovým ochorením v aplikovanej oblasti. Ošetrenie neodporúčame podstúpiť v prípade, ak sa u pacienta objavila predchádzajúca alergická reakcia na výplň či porucha zrážanlivosti krvi. Zákrok sa nesmie robiť tehotným ženám, dojčiacim ženám a onkologickým pacientom.


Výhody HP Cell Vitaran:

  • pre všetky vekové kategórie a typy pleti,
  • viditeľné výsledky už po prvej aplikácii,
  • polynukleotidy stimulujú pokožku k obnove a majú trojaké účinky: lifting (stimuluje sa proces tvorby kolagénu a elastínu), antioxidácia (bojuje proti voľným radikálom, inhibuje fotostarnutie), hydratácia (pružnejšia a hydratovaná pokožka),
  • materiál je vo vode rozpustný a postupne úplne absorbovaný kožou,
  • čistý a bezpečný polynukleotid od BR PHARM.


PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem