Menu

Výplňové implantáty a zväčšenie pier

 

      ZĽAVA   NA VÝPLŇOVÉ MATERIÁLY:

      SAYPHA (1ml) ZA 229 €  vrátane anestetického krému 

      AKCIA DO 31.8. 2024  Vedeli ste, že kyselina hyalurónová sa prirodzene nachádza v ľudskom tele? Náš organizmus ju sám produkuje, avšak v dôsledku pribúdajúceho veku túto schopnosť postupne stráca. Preto vznikajú vrásky, pokožka je ochabnutejšia a tkanivá strácajú objem. Ak sa chceme zbaviť týchto chybičiek krásy, musíme našej pokožke opäť dodať kyselinu hyalurónovú.


Pre koho sú vhodné výplne kyselinou hyalurónovou?

Sieťovanú kyselinu hyalurónovú (výplne) je možné aplikovať s cieľom vyplnenia vrások alebo modelácie tváre. V našej ambulancii estetickej medicíny robíme tieto druhy zákrokov:
-  vyplnenie / odstránenie vrásky medzi obočím (tzv. glabela),
-  vyplnenie / odstránenie vrások medzi ústami a nosom (tzv. naso-labiálne vrásky),
- vyplnenie / odstránenie kruhov pod očami,
- zväčšenie / výplň / modelácia pier,
- výplň / modelácia lícnych kostí,
- modelácia nosa,
- modelácia brady,
- modelácia hrany sánky.

Výplne vrások kyselinou hyalurónovou odporúčame pre dámy aj pánov vo veku od 30 rokov. Modeláciá tváre (vrátane pier, lícnych kostí, nosa, brady a hrany sánky) je vhodná pre klientov / klientky od 18 rokov.


Ako prebieha zákrok?

Pred samotným zákrokom nanesieme na ošetrovanú oblasť anestetický krém, ktorý necháme pôsobit 30 minút. Cieľom je, aby sme znecitlivili danú lokalitu a zákrok tak bol pre vás čo najmenej bolestivý. Naviac, pri práci používame materiály s obsahom lidokaínu, ktoré takisto znižujú bolestivosť.

Výplne sa aplikuje vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou. Zákrok trvá približne 20 až 25 minút. Okrem toho, že kyselinou hyalurónovou vieme vyplniť vrásky a dodať želaný objem, má aj vynikajúce hydratačné vlastnosti a udržiava tak ošetrovanú oblasť sviežu a mladistvú.


Kedy sa prejaví efekt po aplikácii kyseliny hyalurónovej a ako dlho vydrží?

Pri vyplnení vrások či modelácii tváre kyselinou hyalurónovou je efekt viditeľný ihneď po zákroku. Jeho trvácnosť je približne 6 až 12 mesiacov, v závislosti od druhu použitého materiálu.

Po zákroku sa môže vyskytnúť začervenanie či mierny opuch, ktorý však o pár hodín / dní zmizne. Nasledujúcich 14 dní po zákroku by ste mali ošetrovanú oblasť chrániť pred výraznejším mechanickým tlakom. Po dobu 7 dní nie je vhodná návšteva sauny, wellness ani solária.

Aplikácia kyseliny hyalurónovej sa nerobí u tehotných a dojčiacich žien, pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi a vážnymi autoimunitnými ochoreniami.


Výhody zákroku:

- okamžite viditeľný efekt,
- okrem toho, že kyselina hyalurónová dodá želaný objem, má aj vynikajúci hydratačný účinok,
- modelácia tváre presne podľa predstáv klienta / klientky,
-  možnosť kombinácie s inými ošetreniami (napr. ihličková rádiofrekvencia, botulotoxín, IPL …),
-  v prípade záujmu je možná dodatočná korekcia (dopich ďalšieho materiálu).


PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem