Výplňové implantáty a zväčšenie pier

AKTUÁLNE: ZĽAVA -30% do 31.12. 2020 na produkty zn. Saypha a Regenovue


Saypha 1ml 182 Eur

Regenovue 1ml 182 Eur

Korekcia vrások, jaziev, zväčšenie pier

Milé dámy a páni, máme aktuálnu zľavu na aplikácie výplňových implantátov zn. Saypha a Regenovue 1ml za 182 Eur, pôvodná cena od 260 Eur. Pleť bez hlbších vrások či plnšie pery si rozhodne zaslúžite.


Výplňové implantáty kyselinou hyaulrónovou použivame na:

1. Korekciu hlbších vrások

Pri hlbších vráskach pristupujeme k ich výpĺňaniu implantátmi. Môžu byť trvalé alebo dočasné.

Najčastejšie sa používa kyselina hyaluronová, telu vlastná látka, ktorá navyše oblasť vrásky vynikajúco hydratuje, a tým udržiava mladistvosť pokožky.

Kyselina hyaluronová sa aplikuje vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou do kože v mieste vrásky. Aby injekcia nebola bolestivá, zákrok sa vykonáva v lokálnom znecitlivení.

2. Zväčšenie pier

Zväčšenie pier výplňovými implantátmi je veľmi atraktívny skrášľujúci zákrok, u nás vykonávaný aplikáciou implantátov obsahujúcich kyselinu hyaulrónovú. Takisto, ako pri vyhladzovaní vrások sa i zväčšenie pier robí pri lokálnej anestéze.

Zákrok trvá 20 až 30 minút, po jeho ukončení pretrváva istú dobu miestny opuch a začervenanie.

Doba výdrže implantátu je individuálna, okolo 12 mesiacov, prípadne dlhšie.

PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem