Menu

Lash lifting Akciová cena: 40€

Platí do 31.3. 2024

Zabudnite na každodenné líčenie a odličovanie rias, máme pre vás pohodlnejšie riešenie! Vďaka ošetreniu Lash lifting budú vaše riasy neodolateľné zvodné a sexi na dlhých 4 až 6 týždňov, a to bez akejkoľvek námahy. Riasy budú zároveň pôsobiť veľmi prirodzene a zdravo. Zoznámte sa s novinkou v CosMed - revolučným ošetrením rias Lash lifting!


Pre koho je vhodný Lash lifting?

Lash lifting je ideálne riešenie pre všetky dámy, ktoré túžia po dokonalých riasach 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy rias: rovné, vytočené, dlhé, krátke, jemné aj hrubé. Pokiaľ aj vy snívate o nádherných riasach na počkanie, neváhajte už ani chvíľu a objednajte sa na Lash lifting k našim kozmetičkám.


Ako prebieha Lash lifting?

Ošetrenie Lash lifting trvá približne 60 minút a pozostáva z 3 častí: vytočenie rias, ich farbenie a aplikácia botoxu.

V prvom kroku riasy jemne vytočíme pomocou špeciálnych silikónových podložiek. Vaše oči tak budú pôsobiť opticky väčšie. Po vytočení sa riasy nafarbia a na záver sa aplikuje botox, ktorý dodá riasam výživu. Lash lifting je oveľa šetrnejší ako klasická trvalá, pretože riasy nijako nepoškodí. Naopak, krásne ich vyživí, spevní a budú vyzerať opticky dlhšie.


Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?

Ihneď po Lash liftingu budú riasy trochu zlepené kvôli aplikácii výživy. Pre lepší efekt by riasy nemali 24 hodín po ošetrení prísť do kontaktu s vodou. Od druhého dňa ich však môžete štandardne umývať, jemne ich vyčesávať kefkou, nanášať maskaru atď.

Efekt lash liftingu je okamžitý a vydrží približne 4 až 6 týždňov. Po tomto období odporúčame ošetrenie opakovať.


Výhody Lash liftingu:

- dokonalé riasy 24 hodín denne a 7 dní v týždni,
- dlhodobý efekt vydrží 4 až 6 týždňov,
- ošetrenie obsahuje 3 v 1: vytočenie rias, ich farbenie aj výživu,
- riasy vás nijako neobmedzujú v každodenných činnostiach (môžete ich líčiť, odličovať, umývať vodou atď.)


CENA: 47 EUR

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem