Menu

Laserová epilácia

 

     AKCIA predlĺžená do 30.7. 2024

      ZĽAVA 30% NA VŠETKY OŠETRENIA.      

      Vyskúšajte náš nový bezbolestný laser zn. Milesman, španielskej výroby s extra vysokým chladením.

Ani vás už nebaví nekonečné holenie chĺpkov žiletkou či strojčekom? Otravuje vás nepekné zarastanie chĺpkov či nepríjemné začervenanie a svrbenie po oholení? Máme pre vás riešenie! Spoľahnite sa na trvalú laserovú epiláciu, vďaka ktorej sa zbavíte neželaných chĺpkov raz a navždy. Náš prístroj ako jeden z mála na trhu účinne odstraňuje nielen tmavé, ale aj svetlé chĺpky.


Pre koho je vhodná laserová epilácia?

Odstránenie chĺpkov laserovou epiláciou je vhodné pre všetkých, ktorí túžia po dokonale hladkej pokožke. Ide o veľmi pohodlné riešenie, ktoré vám ušetrí mnoho času zbytočne stráveného odstraňovaním neželaného ochlpenia.

Laserová epilácia sa robí v oblasti tváre (horná pera, líca, brada) aj tela (krk, podpazušie, ruky, predlaktia, hrudník, okolie bradaviek, brucho, chrbát, bikiny zóna, intímna oblasť vrátane brazil, nohy, lýtka atď.) Našimi klientami sú nielen ženy, ale aj muži. Takže milí páni, ak by ste chceli mať natrvalo hladké podpazušie, hrudník, brucho či chrbát, zahoďte ostych a objednajte sa na ošetrenie.


Ako prebieha laserová epilácia?

Pred ošetrením je potrebné, aby si klient / klientka doma oholili epilovanú oblasť žiletkou. Je to veľmi dôležité pre lepší efekt zákroku a takisto z hygienických dôvodov.

Pri laserovej epilácii používame najmodernejší diódový epilačný laser značky Milesman. Ide o vysoko účinný prístroj španielskej výroby určený na epiláciu nežiadúceho ochlpenia s trvalým efektom. Má extra vysoké chladenie, čo dovoľuje zvýšiť výkon, a teda aj účinnosť epilácie. Preto je ošetrenie rýchle a zároveň efektívne. Vďaka patentovanému kontaktnému chladiču pokožky je naša laserová epilácia výrazné menej bolestivá ako epilácia konkurenčnými prístrojmi. V prípade záujmu je možné epilovanú oblasť pred ošetrením natrieť anestetickým krémom a bolestivosť tak ešte viac znížiť.

Podstatnou výhodou je aj možnosť zákrokov na všetkých druhoch pleti. To okrem iného znamená, že zákroky sú možné aj na mierne opálenej pleti, teda počas celého leta.


Kedy sa prejaví efekt laserovej epilácie a ako dlho vydrží?

Na trvalé odstránenie chĺpkov je potrebných minmálne 6 opakovaní s časovým odstupom 1 mesiaca. Viditeľný efekt ubudnutia chĺpkov by ste však mali vidieť už po prvom ošetrení. Počet chĺpkov sa každým ošetrením bude redukovať a chĺpky budú jemnejšie. Maximálny počet ošetrení je individuálny a závisí od epilovanej oblasti, hustoty chĺpkov, rýchlosti rastu, dedičnosti atď. Medzi jednotlivými ošetreniami odporúčame chĺpky holiť žiletkou. V žiadnom prípade by sa nemali vytrhávať. Bezprostredne po ošetrení nie je vhodné vystavovať ošetrovanú oblasť nadmernému slnečnému žiareniu, avšak po pár dňoch po ošetrení je možné ísť na slnko s použitím vysokého UV faktora. 

Laserovú epiláciu nemôžu podstúpiť tehotné ženy v oblasti bruška, pacienti s chorobnými kožnými ochoreniami v ošetrovanej oblasti a klienti so silne opálenou pokožkou.


Výhody laserovej epilácie prístrojom Milesman:

- pri ošetrení využívame najmodernejší vysoko účinný laser,
- vďaka extra vysokému chladeniu je takmer bezbolestný,
- odstrániť vieme nielen tmavé, ale aj svetlé chĺpky,
- počítačové riadenie rôznych druhov impulzov,
- výrazné zníženie bolestivosti pri zákroku vďaka patentovanému kontaktnému chladiču pokožky.


PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem